» » "ВКонтакте" запустить окремий месенджер, музичний додаток і свій Instagram

"ВКонтакте" запустить окремий месенджер, музичний додаток і свій Instagram

"ВКонтакте" запустить окремий месенджер, музичний додаток і свій Instagram
"ВКонтакте" часто повторює стратегічні кроки Facebook, і незабаром у нього, як і у американського конкурента, з'явиться окремий додаток для обміну повідомленнями, аналог Instagram для фото і музичний мобільний сервіс. Про це представники соцмережі розповіли на заході Live Event 2014 в Санкт-Петербурзі, яке відбулося 9 серпня.

Розробник "ВКонтакте" Олег Ілларіонов відзначив, що користувачі соцмережі все більше віддають перевагу мобільну версію настільної, тому компанія фокусується на мобільних сервісах. У компанії вирішили запустити три нові додатки, хоча конкретних термінів поки не називають. Почати планують із музики - самого затребуваного розділу сайту.

"Очевидно, що" ВКонтакте "подолає планку в 50% мобільних користувачів вже цього року. Наступний етап - відділення, коли окремі програми завойовують увагу користувачів, але всі вони пов'язані між собою. В першу чергу, ми хочемо зробити музичний додаток, але в планах є месенджер і фотопріложеніе ", - заявив Ілларіонов.

Він також підкреслив, що, на відміну від Facebook, російська соцмережа не стане забороняти відправку повідомлень з основного програми і насильно пересаджувати користувачів на окремий месенджер. Таку ж помилку допустив Foursquare, коли випустив новий додаток для Чекіна і заборонив цю функцію в старому додатку, що викликало бурю невдоволення у користувачів. "Це має бути природний процес: ми не переганяємо з десктопа на мобілки, точно так само не будемо переганяти в окремий додаток. Користувачі повинні йти туди, де їм зручніше. Майбутнє там, де користувачі будуть самі по собі", - пояснив Ілларіонов.

У "ВКонтакте" вже був мессенджер, який був створений в рамках конкурсу від Павла Дурова в 2012 році, проте окремим сервісом так і не став - його функціональність була інтегрована в в основний клієнт соцмережі. Та ж доля спіткала фотопріложеніе, що працює за аналогією з Instagram: його також створили в рамках конкурсу, але окремо так і не запустили. Фільтри і фоторедактор були перенесені в головний мобільний клієнт соцмережі.

Про плани "ВКонтакте" створити музичний додаток стало відомо ще в червні - соцмережа вирішила легалізувати музику і заробляти на платній підписці або рекламі.


social
545 13.08.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру