» » В Яндекс.Метрика змінилися принципи підрахунку візитів з Діректа

В Яндекс.Метрика змінилися принципи підрахунку візитів з Діректа
В Яндекс.Метрика змінилися принципи підрахунку візитів з ДіректаПитання про те, чому дані лічильника Метрики відрізняються від даних в статистиці Діректа, лунають на адресу обох сервісів давно. Причиною є те, що у них різні завдання: Директ ставить своєю метою відобразити в статистиці кліки, за які заплатив рекламодавець, Метрика же враховує візити на сайт.

Оцінювати ефективність реклами при різних показниках в звіті досить незручно, і тому команда Яндекс.Метрики наблизила схему підрахунку рекламних візитів в Метриці до завдань Діректа.

Користувачів чекають наступні нововведення:

Тепер кожен перехід з Діректа вважається Метрикою окремим візитом на сайт. Так що навіть якщо реклама повторно привела відвідувача (або їх було кілька з одного комп'ютера) до того, як закінчився візит в Метриці, кожен клік по оголошенню стане окремим візитом. Для деяких сайтів це може відбитися на загальній статистиці відвідувань - до + 5%.
В Метриці 2.0 переходи, які визнані Директом недійсними, відображаються окремо. Для них є самостійна рядок в звіті по рекламним системам:
В Яндекс.Метрика змінилися принципи підрахунку візитів з Діректа


Варто відзначити те, що в звітах по директив показуються тільки ті переходи, які система захисту від склікування визнала коректними.

Дані в Метриці і Діректі НЕ будуть абсолютно ідентичними. Причиною розбіжності все ще може стати неправильно встановлений код лічильника, блокувальник реклами або технічні неполадки на сайті.


626 21.08.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру