» » Щодня Google отримує 1 млн запитів на видалення контенту

Щодня Google отримує 1 млн запитів на видалення контенту

Щодня Google отримує 1 млн запитів на видалення контенту
Практично кожен день Google отримує близько мільйона запитів на видалення контенту. За твердженнями пошукового гіганта, кількість вступників від користувачів прохань виросло буквально за кілька місяців

Раніше Google отримувала кілька десятків запитів на рік, однак ситуація змінилася в зв'язку з тим, що компанія стала робити інформацію публічно доступною.

Як випливає із запису на сторінці "Звіту про роботу служб Google", за кілька останніх місяців відбувається зростання вступників запитів на видалення протиправного або "застарілого" контенту, який не відповідає дійсності. Зокрема, зараз кількість заявок з подібними вимогами одно мільйону.

Відзначимо, що на поточний момент Google в середньому отримує запит на видалення протиправного контенту кожні 8 мілісекунд. При цьому в 2008 році цей показник дорівнював 1 заявці на 6 днів.

Минулого тижня Google отримала запити на видалення 7,8 млн посилань, що на 10% вище, ніж показник за тиждень до того. Як видно з графіка, представленого вище, протягом останніх трьох років спостерігається зростання вступників заявок.


490 25.08.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру