» » Facebook оголошує війну clickbait-контенту

Facebook оголошує війну clickbait-контенту

Facebook оголошує війну clickbait-контенту

Американська соцмережа збирається звести до мінімуму кількість clickbait-контенту, з яким стикаються її користувачі. Якщо ви ще не знайомі з концепцією clickbait (пастка для кліка), поясню: вона передбачає створення яскравих заголовків (тізерів), які спонукає людей кликати з посиланнями на сторонні ресурси, при цьому корисність статей і новин, до яких такі лінки ведуть, найчастіше вкрай сумнівна. В Яндексі це називають шок-контентом і теж недолюблюють адептів цього методу залучення трафіку.

Але повернемося до Facebook. У блозі соцмережі йдеться, що за допомогою цього кроку Цукерберг співтовариші хочуть приструнити недобросовісних адміністраторів новинних сайтів. Останні цілком успішно залучають додатковий трафік шляхом використання різноманітних вивертів для поліпшення ранжирування лінків на свій контент в ньюсфіде Facebook.

Слід зазначити, що раніше заголовки типу clickbait були в фаворі у алгоритму ранжирування Facebook, так як люди охоче клікають на відповідні посилання. Але недавно соцмережа провела опитування і виявила, що значна частина користувачів незадоволена контентом, до якого такі лінки ведуть. Тепер алгоритм буде враховувати те, як довго користувачі читають статті після переходу за посиланнями, а також те, як багато користувачів беруть участь в обговоренні відповідних статей і діляться посиланнями на них.


549 27.08.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру