» » Google випустив новий браузер Chrome 37

Google випустив новий браузер Chrome 37
Google випустив новий браузер Chrome 37

Google випустила браузер Chrome 37 для операційних систем Windows, Mac і Linux. Нова версія оглядача включає в себе ряд оновлень технічного характеру, виправлення помилок і деякі інші поліпшення. Оновлення доступно у вбудованій системі апдейтів і на сайті google.com/chrome.

Google Chrome 37 для Windows відмовився від технології, яка майже три десятка років застосовується в Windows. Мова про функції для рендеринга текстів GDI. В анонсі Google повідомила, що реліз позбавлений від застарілої технології і перейшов на нову систему DirectWrite, яка не так давно з'явилася в Windows. Для DirectWrite компанія Microsoft розробила набір API-функцій, які підвищують зручність роботи з нею. DirectWrite дозволить браузеру більш якісно працювати з текстами і взаємодіяти з дисплеями з високим DPI.

Microsoft анонсувала DirectWrite в Windows 7, випущеної восени 2009 року. Пізніше технологія була перенесена на Windows Vista Service Pack 2 Раніше Chrome працював з технологією Microsoft Graphical Device Interface. Вона домінувала в дисплейних розробках компанії з моменту дебюту Windows в 1985 році, проте вже тоді в Microsoft заявляли, що працювали над GDI з 1983 року.

Крім цього, в Chrome 37 виправлені близько 50 помилок і покращено швидкодію програми. Реліз 64-бітової версії Chrome, очікуваний користувачами Mac і Windows, на цей раз знову не відбувся. Оновитися до останньої стабільної версії Google Chrome 37 можна прямо зараз.

У червні цього року Chrome став найпопулярнішим браузером в США, випередивши Safari і Internet Explorer. Дослідження, проведене Adobe Systems, показує, що Chrome захопив 31,8% ринку браузерів, в порівнянні з 30,9% у Internet Explorer і 25% у Safari. Частка Mozilla Firefox на ринку знизилася з 20% два роки тому до 8,7%


538 27.08.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру