» » Нові можливості для додатків в Google Analytics

Нові можливості для додатків в Google Analytics
За повідомленням в блозі Google Analytics, звіти за демографічними даними та інтересам аудиторії, а також ремаркетінг тепер доступні і для додатків.

Хороша аналітика особливо важлива для розробників додатків. І тепер за допомогою звітів за демографічними даними вони можуть побачити, як різні сегменти користувачів взаємодіють з додатком.

Крім стандартного отримання даних, аналітики і розробники зможуть об'єднати демографічні та поведінкові дані в детальному списку аудиторії, щоб зорієнтувати ремаркетінговие кампанії в додатках.
Нові можливості для додатків в Google Analytics


Створення ремаркетінгових списків для додатків і Веба стало простіше завдяки оновлені у області сегментації і побудови аудиторії. Вдосконалений процес створення аудиторії дозволяє користувачам переходити від сегмента до аудиторії за допомогою кліків (плюс кілька бонусів для адміністраторів, наприклад, можливість перейменовувати списки і автоматичне сортування списку).
Нові можливості для додатків в Google Analytics


Досвідчені користувачі GA розробили і поділилися типами аудиторії, які імпортуються через шаблони посилань або з галереї рішень. Це сильно спрощує роботу новачків. Складний і трудомісткий процес тепер проходить в 6 кліків всього за 1 хвилину.

Що стосується сегментації, то в Google Analytics поліпшили інтерфейс, додавши кнопку «Додати сегмент» у звітах, а також оновили інтерфейс вибору сегмента, зробивши можливим редагування, копіювання, видалення і ремаркетинг в один клік.
Нові можливості для додатків в Google Analytics


Як тільки ви знайшли потрібний сегмент, створили аудиторію і активували ремаркетінговую кампанію, можна переходити до виміру продуктивності цих аудиторій для всіх ремаркетінгових кампаній. Увімкніть новий звіт Adwords Display Targeting в розділ «Джерела трафіку», щоб переглядати активні списки ремаркетингу поряд з іншими показниками у вкладці «Інтереси і Ремаркетинг».
Нові можливості для додатків в Google Analytics


646 18.09.14Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера