» » » Я Промо Бар - тулбар для Joomla

Я Промо Бар - тулбар для Joomla

Я Промо Бар - тулбар для Joomla

JA Promo Bar це безкоштовне і повністю адаптивне розширення для joomla за допомогою якого можна відобразити на сайті своєрідну панель в яку можна помістити будь-яку потрібну інформацію.

Модуль служить для відображення горизонтальної смуги в самому верху сайту (сама верхня модульна позиція) і може використовуватися для виводу таймера зворотного відліку або будь-який інший інформації, наприклад про принадну пропозицію або знижку.
Я Промо Бар - тулбар для Joomla


Модуль JA Promo Bar є повністю адаптивним інструментом, а це означає, що його побачать всі користувачі Вашого сайту, навіть ті які використовують смартфон, мобільний телефон або планшет. Модуль легко налаштовується і має велику кількість функцій, включати або відключати панель так само нескладно, для цього потрібно скористатися всього лише однією кнопкою.

Характеристики та особливості модуля JA Promo Бар:
Повна підтримка Joomla 2.5 і Joomla 3 ;
Можливість користувача настройки лічильника;
2 типу посилань: кнопка або текст;
Опції, які включають або відключають прозорість і фіксацію панелі;
Повна адаптивність;
Можливість використовувати анімацію;
Легкість в налаштуванні і управлінні;

Завантажити безкоштовно


joomla
4916 20.09.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру