» » » Розширений Менеджер модулів 4.8.2 PRO

Розширений Менеджер модулів 4.8.2 PRO

Розширений Менеджер модулів 4.8.2 PRO
Advanced Module Manager потужний інструмент від розробників Nonumber, який дозволяє більш гнучко і широко керувати модулями на сайті під управлінням joomla 2.5 і 3.2. Для коректної роботи розширення вимагається Joomla 2.5.14 + або 3.1.15+, PHP 5.3 +.

Дана версія має ряд виправлень помилок, які були характерні для попередньої версії компонента, а так само додані нові функції. За допомогою Advanced Module Manager 4.8.2 можна задавати будь-якого модулю на сайті велика кількість умов, за яких він буде публікуватися.

У версії PRO існують такі можливості по інтеграції з сторонніми компонентами: K2, Zoo, Akeeba Subscriptions, Hikashop, Mijoshop, Redshop, Virtuemart . Так само можлива прив'язка з виведення за такими параметрами:
Розширений Менеджер модулів 4.8.2 PRO


Адреса сторінки в мережі;
Компоненти Kategorie ССК - K2, FLEXIcontent, ZOO;
За датою (місяцю) і пори року;
Розділ і категорія;
Пункт меню;
Можна прив'язати до будь-якого матеріалу;
До групи користувачів, а так же до конкретного користувача;
Можлива прив'язка по шаблону;
За довільним висловом PHP;


Завантажити безкоштовно


joomla
4978 20.09.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру