» » » Captcha для Joomla 2.5 і 3.0

Captcha для Joomla 2.5 і 3.0

Captcha для Joomla 2.5 і 3.0

Як ми вже знаємо що в стандартному постачанні joomla 1.5 немає такого важливого параметра як каптча , виходячи з цього практично будь-який ресурс який заснований на джумла 1.5 і має відкриту реєстрацію піддається атакам з боку спам-ботів. По закінченні досить великої кількості часу з'являється на світ версія 2.5, та й третя версія не відстає в плані стабільних релізів, але професійного вирішення цієї проблеми так і не було реалізовано.

Captcha для Joomla 2.5 і 3.0У версії 2.5 і вище каптча все ж мається, роль якої виконує знаменита recaptcha - але толку від неї не надто багато, так як спам-боти обходять її досить легко і невимушено, вони її просто ігнорують. Велика частина розширень, які представлені на знаменитому ресурсі JED, працюють не зовсім добре, а іноді навіть зовсім погано - то блокують повністю процес реєстрації, то просто пропускають ботів зі спамом!

Наприклад, розширення OSOLCaptcha, при виставлених стандартних настройках має властивість пропускати ботів, а якщо включити додаткові параметри захисту, то просто не приймає символи, які були введені правильно. Ще одне розширення - EasyCalcCheck PLUS при стандартних установках «лається» на неправильно введені дані в полях, а якщо відключити функцію шифрування, то можна пройти захист, використовуючи будь-які символи!

Captcha для Joomla 2.5 і 3.0 Так само існують розширення які навіть не варто пробувати через те що вони занадто важкі або мають властивість доставляти занадто багато турбот рядовим користувачам. До таких рішень можна сміливо віднести плагін PlayThru Captcha, суть роботи якого полягає в проходженні користувачем своєрідною міні ігри, а тільки вже потім пройти процедуру реєстрації. У цю колекцію можна додати і KeyCAPTCHA з її пропозицією зібрати пазл із зображень, а тільки потім вона дозволить зареєструватися.

Тепер про розширення, які все-таки вирішують дану задачу. n3t Seznam Captcha - плагін розроблений розробниками з Чехії, і має на борту тільки необхідний функціонал, який притаманний інструментам даного типу. Каптча легко розпізнавана людському оку, і що найголовніше - розширення повністю працездатний. Після установки n3t Seznam Captcha на Ваш ресурс він буде надійно захищений від потоку спаму і небажаних реєстрацій.

Якщо Ви вебмайстер і вас цікавить такий параметр як smm просування сайту, то зверніться до ресурсів в мережі інтернет за корисною інформацією. Даний вид просування буде корисний широкому колу якісних і цікавих сайтів.


Завантажити з сайту JoomlaCode


joomla
4989 20.09.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру