» » Що таке Landing Page

Що таке Landing Page

Що таке Landing Page

Усюди стали продавати і замовляти Landing, а що ж таке Landing page? У Вікіпедії написано, що це «цільова сторінка» , «що продає сторінка» або «посадкова сторінка», головне завдання якої перетворити звичайного відвідувача в покупця або клієнта фірми. Начебто зрозуміло, але що ж тоді можна назвати Landing? Це може бути автономна сторінка, може бути мікросайту або головний сайт. На таких сторінках зазвичай бувають великі кнопки і форми, що закликають слогани, таймери зворотного відліку. Виходить якесь розмите пояснення і самостійно зробити таку сторінку не так просто, як здається. Саме тому рекомендуємо замовити landing page з унікальним дизайном в професійній компанії. Нижче спробуємо розібратися точніше, для чого потрібен Landing і що це таке.

На Хабрі відмінно пояснюється принцип цільових сторінок і розглянуто їх значення з різних точок зору:

1. С технічної - це звичайна веб-сторінка на HTML з картинками і текстом.

2. З точки зору бізнесу landing page - це сторінка, яка підштовхує користувача на конкретні дії (підписатися, купити або скачати софт).

3. Для користувача це сторінка, на яку він перейшов, клікнувши на посилання з пошукової системи, якщо по банеру або посилання в соціальній мережі.

Як зробити ефективну цільову сторінку

1. Заклик до дії

Конкретно пишіть, що потрібно зробити користувачеві , і конкретно, що буде після того, як він це зробить.

Використовуйте великі і помітні кнопки .

Повинна бути додаткова інформація , щоб остаточно змусити користувача перейти до справи.

2. Хороший заголовок

Тема - це, напевно, перше, що повинен побачити користувач. Заголовок не повинен бути довгим, але він повинен вказувати користувачеві, що можна зробити на даній сторінці.

3. Напрям погляду

Використовуйте стрілки або інші способи, які змусять користувача концентруватися на кнопках або формах. Плюс до всього, потрібно, щоб самі кнопки були контрастні основному кольору сторінки.

4. Дефіцит

Створіть відчуття того, що пропозиція обмежена. Можна використовувати таймер зворотного відліку, а можна просто вказати дату закінчення надання знижки.

Кілька прикладів Landing page:
Що таке Landing Page
Що таке Landing Page
Що таке Landing Page


landing
781 26.09.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру