» » 5 рекомендацій з проведення SMO

5 рекомендацій з проведення SMO
5 рекомендацій з проведення SMO Сам термін SMO позначає оптимізацію для соціальних систем. Тобто потрібно змінювати сайт так, щоб його частіше цитували, ставили посилання на нього в блогах і в соціальних мережах. Існує п'ять порад про те, як проводити SMO.
Перша порада полягає в тому, що необхідно підвищувати лінкабельність сайту. Це означає те, що сайт повинен містити такі матеріали, щоб користувачам хотілося поділитися посиланням на нього. Це можуть бути різні статті, опитування або корпоративні блоги.

Друга порада - потрібно зробити так, щоб записи можна було легко додавати в популярні соціальні мережі. Якщо зробити кнопки швидкого додавання, то користувач не полінується поділитися цікавими речами на своїй сторінці, а отже, є ймовірність і подальшого розповсюдження по соціальній мережі.

Третє, про що потрібно пам'ятати - слід заохочувати вхідні посилання. Для цього можна влаштовувати деякі конкурси, де треба голосувати з інших сайтів і блогів.

Четвертий пункт - наявність експортного матеріалу на сайті. Файли у форматах PDF, mp3, та інші привертають увагу користувачів і викликають бажання повертатися на сайт самим і поділитися безкоштовним контентом з іншими користувачами.

І нарешті, останній, п'ята порада - потрібно заохочувати використання власного контенту. Можна надавати коди для розміщення на своєму сайті, або використовувати RSS.

Ці прості поради допоможуть грамотно використовувати SMO ​​для оптимізації та просування власного сайту, залучаючи велику кількість відвідувачів та поширення інформації про сайт на інших соціальних ресурсах.


765 31.10.13Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру