» » Особливості трафіку з соціальних мереж

Особливості трафіку з соціальних мереж
Особливості трафіку з соціальних мереж Зараз соціальні мережі, зокрема Вконтакте, Одноклассники, Фейсбук і багато інших служать прекрасним джерелом трафіку, адже користувачами цих ресурсів є 80 відсотків громадян колишнього СРСР. Крім того, багато з них є активними учасниками одразу кількох «соціалок» паралельно, що в рази збільшує шанс прилучення їх до ігрових партнерськими програмами.

Але веб-майстри захотіли залучати рефералів із соціальних мереж повинні усвідомити що, працювати з подібним контингентом треба за певними правилами, які встановлюються не стільки адмінами «соціалок», скільки продиктовані психологією користувачів.

Їх умовно можна розділити на три категорії: перші використовують соціальні мережі для знайомств і спілкування, інші ж використовують подібні ресурси для перегляду аудіо та відеофайлів, ну і нарешті, є люди, яким соціальні мережі потрібні як засіб порятунку від нудьги. Ось саме на останню категорію і повинні спиратися вебмастера залучають рефералів, наприклад, в інтернет-казино.

Зацікавити проектом майбутніх рефералів необхідно безпосередньо в соціальній мережі. Перенаправляючи користувачів в партнерці НЕ через свій ресурс, а через свої рефпосиланню. Також потрібно пам'ятати про головне складові успіху підприємства, а саме потрібно створити атмосферу довіри між вебмастером і користувачем соціалки, так як саме це найкоротший шлях завоювання нового реферала.

Як правило, користувачі в соціальних мережах, як мінімум зацікавляться пропозицією і у веб-майстри з'явиться шанс придбати ще одного клієнта.


706 31.10.13Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру