» » » Шаблон ECLIPSE

Шаблон ECLIPSE

Шаблон ECLIPSE

Всім фанатам Сутінкової Саги присвячується! :)Нова стильна тема в першу чергу призначена для фан-сайтів і ресурсів про романи Стефані Майєр (Сутінки, Молодий місяць, Затьмарення та ін.) , їх екранізаціях, головних героях і т.п .. Ну а ті, хто не є шанувальником творчості пані Майер , але містить сайт в системі Ucoz, пов'язаний з кінематографом, онлайн телебаченням і пр., даний шаблон буде не менш корисний. Тема має достатньо нейтральне оформлення і, замінивши картинку шапки ( файл «header.jpg» в папці «images» ), скажімо, на колаж кадрів з фільмів, Ви отримаєте тему оформлення для онлайн кінотеатру.

Шаблон виконаний в темних тонах, має просту структуру в дві колонки і вбудований вже традиційний плагін Cufon з ексклюзивним шрифтом, підтримуючим кириличні символи.


Завантажити безкоштовно


UCOZ templates
647 02.10.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру