» » Кілька міфів про Landing Page

Кілька міфів про Landing Page

Цільова сторінка (англ. «Landing page» або «що продає сторінка») - це веб-сторінка рекламного характеру, що містить інформацію про послугу або товар, перехід на яку здійснюється за посиланням з пошукового запиту або через банер інтернет-оголошення.
Кілька міфів про Landing PageМіф № 1: Досить буквально декількох штук

Чомусь склалася стійка думка про те, що цільова сторінка повинна або може бути одна. Якщо ви прямуєте цієї думки, ви втрачаєте трафік. Кожна нова LP - ще одна можливість для вас. Можливість проявити себе, підійти до проблеми з іншого боку, натиснути на інші важелі.

Різноманітність допоможе вам охопити більшу частину потенційних клієнтів. Дослідження показують, що кількість таких сторінок прямо пропорційно кількості лидов, які вони генерують.

Міф № 2: Короткі сторінки краще, ніж довгі

Довгі теж не краще, ніж короткі. Від довжини взагалі нічого не залежить, в розумних межах, звичайно. Короткі сторінки допоможуть вам згенерувати більшу кількість посадочних сторінок, що дозволить збільшити вашу присутність в мережі. Довгі Лендінзі - джерело детальної інформації та відповідей на можливі запитання користувача. Вони не гірше чи не найкраще, вони виконують різні завдання.

Міф № 3: Якщо я скопіюють успішну сторінку, я отримаю профіт

Звичайно, взяти за основу кілька макетів успішно працюючих ЛП - очевидне рішення, яке не позбавлене сенсу. Але не варто очікувати, що створивши клон успішного варіанту, ви тут же отримаєте потік трафіку, мільйони реєстрацій і величезну конверсію. Ефективність цільової сторінки, звичайно, залежить від дизайну, але не тільки від нього. Підсумковий результат складається з безлічі частин, серед яких привабливість вашої послуги, рівень вашого сервісу, ефективність маркетингової кампанії і безліч інших чинників.

Міф № 4: Форми, CTA і все, що пов'язано з конверсією повинно перебувати у верхній частині сторінки


Поширене переконання, яке лягло важким відбитком на безліч ЛП. Ці сторінки мотивують спочатку щось купити, замовити і прочитати, а потім пояснюють, що саме вони пропонують.

Ці хлопці абсолютно не згодні з даним твердженням. Якщо коротко: «Немає абсолютно ніякого зв'язку між конверсією і розташуванням елементів у верхній частині сторінки. Правильний підхід і грамотне вміст, ось, що дійсно важливо.

Міф № 5: Будь елементи дизайну, які покликані збільшити довіру користувача = приріст конверсії

Ви можете набити дизайн кейсами довіри. Відгуки, ваша фотографія і фотографія вашої собаки, ваші реквізити, контакти, адреса і розмір взуття. Все це ефективно тільки в тому випадку, якщо відвідувач є хоча б потенційним клієнтом. Він може вірити вам як рідному батькові. Але якщо йому не потрібно те, що ви продаєте, він нічого не купить.

Крім того, важливо правильно підібрати місце і спосіб подачі інформації. Повертається мода на Pop-upи - не та тенденція, якої варто дотримуватися. Вискакує вікно - остання річ, якої люди схильні вірити.

Міф № 6: Якщо ви зміните колір кнопок з зеленого на червоний, ви збільшите кількість переходів.

«Я читав про тест, де зелену кнопку замінили на червону і отримали зростання в 21%»

Але це абсолютно нічого не означає, це спрацювало для конкретного сайту і конкретного дизайну. Чому це спрацювало? Зелений колір був домінуючим в базовому дизайні сайту, що зменшувало помітність CTA. От і все. «Велика кнопка» повинна бути помітною, але не існує чарівного кольору, який подарує вам ріст конверсії.

Міф № 7: Відвідувачі не прокручують сторінки

Якщо ваша пропозиція їх не цікавить, щось не прокручують. Якщо ви пропонуєте їм цікаву і потрібну інформацію, то чому ні? Крім того, перешкодою на шляху перегляду сторінки може стати яскравий складний дизайн, який викликає сенсорну перевантаження і буквально заважає користувачеві сприймати вміст сторінки.

Міф № 8: Коефіцієнт конверсії - ключовий показник ефективності ЛП

Цільові сторінки є елементом вашої маркетингової воронки. Ваше завдання полягає не в тому, щоб людина зареєструвався, а в тому, щоб він став вашим покупцем.

Для оцінки ефективності Лендінзі необхідний всебічний аналіз їх впливу на рівень продажів. Така сторінка може виступати в ролі «першого контакту», який залишить в пам'яті відвідувача «замітку» про вашу пропозицію. Вона спрацює, коли користувач побачить контекстну рекламу. Або він може додати її в закладки, а основний сайт знайти по пам'яті, за назвою бренду. Приблизно відстежити ці моменти дозволяють Google Analytics і подібні інструменти.

Міф № 9: Туди потрібно засунути стільки інформації, скільки туди влізе

У поєднанні з міфом про коротких сторінках, цей міф породжує монстрів. Нагромадження блоків, зображень, відео та інструкцій.
Лендінг - це не крик розпачу, це елемент в процесі продажу. Його завдання ознайомити користувача з пропозицією і дати відповідь на питання, які можливо виникнуть. Детальна інформація, інструкції, порівняльні таблиці та повний звіт з досліджень в NASA - доля офіційного сайту.

Крім того, надлишок інформації може відволікати і плутати відвідувача, а це означає, що, швидше за все, ви його втратите

Міф № 10: Ви створюєте їх, забуваєте про них, а вони працюють на вас

У плані оптимізації, все, що стосується сайтів, справедливо і для Лендінзі. Завжди є можливість поліпшити, змінити, оптимізувати. Перевіряйте свої цільові сторінки, експериментуйте з елементами для того, щоб досягти оптимального результату.


landing
680 13.10.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру