» » Як використовувати Instagram для просування бренду

Як використовувати Instagram для просування бренду
Як використовувати Instagram для просування бренду Кожен власник бренду бажає по максимуму розкрутити свій бренд. При цьому кожен робить це по-своєму. Одні підприємці купують рекламу на телебаченні чи в газетах і просувають свій бренд там. Інші просувають бренди в інтернеті. Потрібно розуміти, що розкручування вимагає вкладень грошей і якщо фінанси будуть спрямовані таким чином, що інформація про бренд не зачепить цільову аудиторію, то це ні до чого не приведе. У такому випадку можна вважати, що кошти були витрачені даремно.

Підприємець повинен розуміти, що будь-яка реклама має бути спрямована на цільову аудиторію. Розкрутка на телебаченні і в газетах торкнеться тільки людей старшого покоління, а доступ до молоді можна буде отримати лише через інтернет. Саме про розкручування в глобальній мережі, а саме в сервісі Instagram, піде мова в нашій статті.

Instagram спочатку замислювався, як ресурс, на якому користувачі зможуть викладати свої фотографії з повсякденного життя. Будь цікавий момент можна зафіксувати на камері свого смартфона і миттєво завантажити на сайт, де фотознімок побачать інші користувачі. Крім цього, додаток Instagram містить достатню кількість фільтрів для обробки зображень.

Таким чином з'явилася ціла соціальна мережа - спільнота людей, яких об'єднує бажання ділитися один з одним фотографіями. І на цьому грунті можна непогано заробити. Перш за все, потрібно розібратися з тим, що більшість користувачів переглядають публікації лише тих людей, на яких вони підписані. Тобто щоб торкнутися якомога більшу аудиторію, реклама повинна викладатися з акаунтів, на яких підписано досить багато людей.

Цими акаунтами, як правило, володіють знаменитості та зірки шоу-бізнесу. Замовивши у них комерційний пост, ви отримаєте велику віддачу. І тут важливо потрапити саме в свою цільову аудиторію. Уважно вивчіть контингент користувачів, яких може цікавити та чи інша особистість.

Наприклад, летсплеер, який веде блог про ігри, має популярність серед школярів, а який-небудь клубний тусовщик приваблює людей більш старшого, ніж школярі, покоління. Якщо ви рекламуєте якесь публічне заклад, то фото знаменитості, зроблене в цьому закладі, підніме популярність вашої компанії. Якщо ж ви займаєтеся розкручуванням харчових продуктів, то нехай власник популярного аккаунта викладе фото цього продукту і про нього дізнаються багато людей.

Можна придумати безліч способів розкручування за допомогою сервісу Instagram, які принесуть вашому бренду популярність.


social instagram
784 31.10.13Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру