» » Як Вам повернути покупців на ваш інтернет-магазин?

Як Вам повернути покупців на ваш інтернет-магазин?
Дуже часто інтернет магазини втрачають своїх клієнтів і не можуть їх повернути. Ми спробували зібрати кілька порад, які можуть допомогти повернути старих клієнтів до вас на сайт.

1. Відсутність факторів довіри

Люди не схильні здійснювати покупки в інтернет-магазині, який не викликає у них довіру. Одна з причин, що викликають сумніви інтернет-споживачів, - погане оформлення веб-сайту і помилки в його структурі.

2. Погане юзабіліті

Будь-які складнощі у користуванні інтерфейсом, що виникають у відвідувачів, сильно їх дратують і схиляють покинути сайт. Висновок з цього гранично простий: чим простіше юзабіліті ресурсу, тим вище показник його конверсії.

3. Довга і заплутана сторінка оплати

Всім нам добре відомо, що тривалі процеси реєстрації та оплати відштовхують клієнтів від вчинення конверсії.

4. Обов'язкова реєстрація

Наявність обов'язкової реєстрації відштовхує величезна кількість користувачів від укладення угоди. Уявіть, як сильно буде роздратований покупець,
якому на останньому етапі здійснення покупки доведеться заповнити довгу лід-форму реєстрації.

5. Відсутність політики повернення товару

Багато клієнтів турбуються про можливість повернути придбаний товар в разі невдоволення покупкою - наявність сторінки з детальним і зрозумілим описом політики повернення товару усуває занепокоєння користувачів і підвищує їх рівень довіри до інтернет-магазину.

6. Обмежені варіанти оплати

Деякі споживачі будуть готові покинути інтернет-магазин тільки тому, що у них не буде можливості оплатити покупки зручним для них способом. Одні покупці воліють розраховуватися в online банківськими картами, інші використовують для цього платіжні системи (WebMoney, наприклад), а деяких влаштує лише варіант оплати замовлення готівкою.

7. Відсутність соціальних доказів

Споживачі більш схильні повірити думку інших покупців, ніж прийняти за правду заяви та опису інтернет-магазину. Відсутність соціальних доказів на сайті змушує людей сумніватися не тільки в якості товарів інтернет-магазину, а й у прозорості самого бізнесу.

8. Труднощі в пошуку кошики з покупками

У більшості випадків, споживачі приймають остаточне рішення про здійснення угоди на сторінці оформлення замовлення: користувачі повторно переглядають обрані ними покупки, порівнюють ціни та засвідчуються в правильності свого вибору. Саме тому покупець повинен мати можливість перейти на сторінку shopping cart в будь-який момент і без яких або-утруднень.

9. Відсутність підтримки в процесі оформлення замовлення

Багато інтернет-магазини надають своїм покупцям висококласний сервіс клієнтської підтримки на всіх етапах шопінгу, але як тільки користувач переходить до оплати замовлення, йому доводиться самотужки справлятися з усіма технічними труднощами.

10. Відштовхуючий процес оплати

Схильність покупців до здійснення угоди в чому залежить від їхнього емоційного стану. Дизайн багатьох інтернет-магазинів викликає у відвідувачів позитивні емоції, але як тільки вони переходять до процесу оплати, дизайн стає вкрай відразливим: безліч сірих форм, обов'язкових для заповнення полів і повідомлень про помилки створюють дуже неприємну середу віртуального перебування, яку хочеться покинути якомога скоріше .


709 14.10.14Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера