» » Paint.NET

Paint.NET
Paint.NET — безкоштовний растровий графічний редактор малюнків і фотографій для Windows, розроблений на платформі .NET Framework. Paint.NET є чудовою заміною редактора графічних зображень, що входить до складу стандартних програм операційної системи Windows.
Paint.NET


Володіючи багатьма потужними функціями, які присутні лише в дорогих графічних редакторах, Paint.NET є повністю безкоштовним.

PAINT.NET МАЄ РЯД ПЕРЕВАГ, ЩО ВІДРІЗНЯЮТЬ ЙОГО ВІД КОНКУРЕНТІВ:

програма безкоштовна для розповсюдження та використання;
оптимізована для роботи з двоядерними та чотириядерними процесорами;
має зручний інтерфейс, схожий на Photoshop;
може працювати з декількома документами одночасно;
підтримує роботу з шарами;
простий у використанні.

ВИМОГИ ДО ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ

Перш ніж завантажувати та встановлювати програму переконайтеся, що конфігурація Вашого комп’ютера відповідає наступним вимогам:

Windows 7 SP1 або вище (включно з Windows 8, 8.1 і 8.1 Update 1).
.NET Framework 4.5 (якщо відсутній, встановлюється автоматично).
Процесор: 1 GHz і вище (рекомендовано два ядра).
1 GB RAM.
Роздільна здатність екрану: 1024 x 768.
Вільний простір на диску: 200 MB і вище.
Зверніть увагу — Paint.NET використовує жорсткий диск вашого комп’ютера для зберігання тимчасових файлів, що відносяться до історії обробки зображень. Тому вимоги до розміру вільного простору на жорсткому диску комп’ютера дуже залежать від розміру файлу, що оброблюється та операцій на ньому.


Завантажити безкоштовно


programs
946 15.10.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру