» » 7 помилок, які приводять до низьких позицій в пошуку. Правильне самостійне просування сайту в пошукових системах

7 помилок, які приводять до низьких позицій в пошуку. Правильне самостійне просування сайту в пошукових системах
7 помилок, які приводять до низьких позицій в пошуку. Правильне самостійне просування сайту в пошукових системах

Оптимізація сайту для органічних позицій результату пошуку - ваша перша стратегія після створення сайту. Якщо ви хочете потрапити на першу сторінку, то переконаєтеся, що ви часом не робите помилок, які можуть понизити вашу позицію. Ми написали список поширених помилок в пошуковій оптимізації. Дізнайтеся всі особливості самостійного просування сайту в пошукових системах в статті!

Сім грубих помилок оптимізації сайту
Рішення, які ви приймаєте при розвитку сайту, можуть серйозно вплинути на ваші SEO результати. Переконаєтеся, що не шкодите сайту, намагаючись йому допомогти.

1. Занадто багато ключових слів
Наповнення ключовими словами або додавання надмірно великої кількості ключових слів для досягнення хороших позицій в пошукових системах може нашкодити більше, ніж принести користі. Пошукові системи будуть знаходити ваш сайт краще, якщо ключові слова будуть релевантні й точні. Використовуйте такі інструменти, як Keyworddensity.com , щоб виміряти частоту ключових слів на сторінці. Частота появи їх на сторінці повинна бути близько 2-4%. Не забувайте писати для відвідувачів, а не для пошукових систем.

2. Незрозумілий контент
Перше і головне правило хорошого SEO це хороший контент. Контент для ваших відвідувачів, а не для ваших колег і вже точно не для пошукових систем. Тому намагайтеся уникати незрозумілого чи заплутаного змісту на сторінках, а також жаргону, який буде незрозумілий переважній більшості відвідувачів.

3. Немає крос-посилань (перехресних посилань)
Додавайте посилання між внутрішніми сторінками свого сайту, а не тільки на головну сторінку. Зверніть увагу, що слова для посилань виду "кликни тут" і "читай тут" не особливо улюблені пошуковими системами, постарайтеся включити за текст посилання ключові слова.

4. Зміст, яку складно індексувати
Пошукові системи не можуть або дуже складно індексують певний контент. Дизайн сайту, безумовно, дуже важливий аспект, але він не повинен заважати функціональності самого сайту, як і самостійного просування сайту в пошукових системах . Не перевантажуйте сайт наступними елементами:
Спалах
javascript
Рамка

5. Дублікат
Чи не вставляйте старий контент, не повторюйте одне і те ж зміст знову і знову і особливо уникайте плагіату. Будь-яка форма копіювання шкодить позиціонуванню вашого сайту.

6. Повільне завантаження сайту
Пошукові системи віддають перевагу сторінкам, які швидко завантажуються, тому прослідкуйте, щоб сайти не пригальмовував.

7. Покладатися на програми для оптимізації
Програми для оптимізація сайту здаються дуже простим рішенням, але їх вклад буде дуже сумнівний, якщо цей софт буде вашим єдиним зброєю. У кожного сайту є своя складна структура, яка вимагає персоналізованого підходу. Як власник сайту, тільки ви можете найбільш точно уявити для пошукових систем, що ж саме ви пропонуєте, тому краще зайнятися самостійним просуванням сайту в пошукових системах .


619 23.10.14Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера