» » Facebook запустив додаток для анонімного спілкування

Facebook запустив додаток для анонімного спілкування

Facebook запустив додаток для анонімного спілкування

Програма доступна для завантаження в магазині App Store. Додаток Rooms було розроблено Джошем Міллером, співзасновником дискусійного сайта Branch, який Facebook придбала близько року тому. Після того як Міллер прийшов в команду Facebook, він поділився з главою соцмережі ідеєю розробки додатку, яке б дозволило створювати класичні чати за інтересами.

Важлива особливість Rooms полягає в можливості вибрати довільний нік для кожного чату окремо. Будь-яка інша інформація, крім ніка, учасникам чату недоступна. Таким чином користувач присутній в ньому інкогніто.

'' Ми любимо інтернет за те, що він дозволяє нам бути кимось завгодно. Не має значення, де ви живете, як ви виглядаєте або скільки вам років - всі ми абсолютно різні '', - пояснили розробники програми.

Ідея додатки в тому, щоб користувачі обмінювалися контентом на певну тему, яку задає автор того чи іншого чату. Потік інформації в '' кімнаті '' нагадує стрічку новин із Facebook або Instagram з текстовими повідомленнями, фотографіями або відеороликами.

Запрошення в Rooms являє собою зображення з QR-кодом, яку користувач повинен зберегти фотогалерею і відправити запрошуваній учаснику. Коли останній отримує код, він повинен зберегти його в фотогалерею, після чого відкрити Rooms. При кожному відкритті додаток сканує фотогалерею на наявність запрошень з QR-кодами і додає користувача до відповідних чатам. Такий вид запрошень є "" більш природним '' для мобільних телефонів, ніж обмін посиланнями, кажуть в Facebook.

Можливість використовувати псевдоніми - головна відмінна риса Rooms. Facebook, як відомо, дотримується принципу, що користувачі повинні реєструватися під тими ж іменами, під якими вони відомі в реальному житті. Якщо людина бере участь в декількох обговореннях на Rooms, в кожній з '' кімнат '' він може вибрати окремий псевдонім.

Відсьогодні додаток Rooms доступно в США, Великобританії та інших англомовних країнах. При цьому поки випущена лише версія додатка для платформи iOS, так що скористатися ним зможуть лише власники iPhone.


social
666 24.10.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру