» » Як вирішити проблему з Wi-Fi в OS X Yosemite?

Як вирішити проблему з Wi-Fi в OS X Yosemite?

У Мережі з'явилося кілька способів вирішити проблему. З моменту релізу фінальної версії OS X Yosemite на форумах технічної підтримки Apple створені десятки тем, в яких користувачі повідомляють про незадовільну якість бездротового з'єднання. За словами користувачів, в OS X 10.10 спостерігаються низька швидкість передачі даних, періодичні розриви зв'язку, зниження стабільності сигналу. Часом з'єднання розривається через кілька хвилин після підключення.

Apple ніяк не коментує проблему, але, ймовірно, виправить баг в оновленні OS X 10.10.1. До тих пір, користувачі пропонують свої рішення.

Перший і найдієвіший метод - перезапустити мережеві пристрої і модуль Wi-Fi на комп'ютері. Відключення живлення модему або маршрутизатора на кілька секунд з наступним включенням може дозволити ряд проблем з мережею без додаткових заходів щодо усунення несправностей.

Якщо спосіб не допомагає, слід скинути скинути мережеві настройки Mac. Для цього, потрібно зайти в налаштування мережі і в випадаючому меню "Розміщення" вибрати "Редагувати розміщення". Далі слід додати "Нове розміщення" і заново встановити підключення з мережею Wi-Fi. Даний крок скидає настройки лише частково. Повне "обнуління" виконується наступному чином: потрібно зайти в папку / Library / Preferences / і перенести підпапку SystemConfiguration в корзину. Тепер слід перезавантажити Mac. OS X Yosemite самостійно створить папку з дефолтними мережевими настройками.

У більшості випадків даний метод повністю вирішує проблему з Wi-Fi в OS X Yosemite. У складніших ситуаціях допомагає створення нового підключення з швидким DNS-сервером 8.8.8.8. При цьому значення біля максимального розміру пакета (MTU) виставляється 1453. В деяких випадках проблема полягає в наявності шифрування і використанні проксі-сервера. Їх відключення також може відновити якість зв'язку Wi-Fi.

Нарешті, багатьом "маководов" допомогла "чиста" установка OS X Yosemite. Цей спосіб розглядається як найбільш надійний і перспективний в плані стабільності роботи нової ОС. Про те, як скористатися цим методом можна дізнатися на цій сторінці.


501 04.11.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру