» » Як поліпшити поведінкові фактори сайту

Як поліпшити поведінкові фактори сайту

Поведінкові фактори або чинники - це один з елементів, які при належному підході позитивно впливають на ранжування сайтів в пошукових системах. З назви можна зробити висновок про те, що у пошукових систем є певні механізми, що дозволяють визначати, чи сподобався людині сайт, на який він перейшов з видачі. Фахівці в області SEO стверджують, що в майбутньому пошукові системи будуть надавати поведінкових факторів навіть більше значення, ніж посиланнях. Як же поліпшити поведінкові чинники?

1. Зробіть так, щоб метатеги Title і Description були привабливішими вашої цільової аудиторії. Справа в тому, що пошукові системи оцінюють відсоток переходів відвідувачів з видачі і роблять на його підставі певні висновки. Якщо ви зробите ці метатеги привабливими, то від відвідувачів не буде відбою.

2. Пошукові системи оцінюють відсотки відмов, простіше кажучи - це відсоток доглядів відвідувача зі сторінки. Якщо користувач буде залишатися на вашому сайті, і не повертатиметься на сторіночку ПС відразу ж після відходу з вашого сайту, то ви від цього тільки виграєте. Наведіть тексти на сайті в порядок, добре їх відформатуйте і розбийте на абзаци, додайте тематичні картинки. Але найголовніше - інформація на сайті повинна бути корисна відвідувачу, без цього вам ніщо не допоможе утримати його там.

3. Оцінюють пошукові системи і час, який людина провела на сайті. Якщо ви збільшите тексти за рахунок корисної інформації та додасте довге тематичне відео, то час, проведений відвідувачами на сайті, зросте, а пошукові системи це обов'язково помітять.

4. Пошукові системи почали враховувати навіть соціальні сигнали і переходи на сайт відвідувачів з соціальних мереж. Тому обов'язково зв'яжіть свої сайти з усіма популярними соціальними мережами. Водночас, пошукові системи вважають, що найкращі переходи - це прямі переходи (коли людина просто вводить адресу сайту в браузер).

5. На поведінкові чинники найбільший вплив робить якість контенту. Проте недостатньо просто розмістити цей контент на сайті і чекати прогресу. Інформація на сайті повинна регулярно оновлюватися і актуалізуватися, тільки тоді відвідувачі вашого сайту будуть задоволені, а пошукові системи це обов'язково помітять.

Сподіваємося, інформація, яку ви дізналися в цій статті, виявиться корисною для просування вашого сайту в пошукових системах.


532 21.11.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру