» » Яндекс покарав сайти за накрутку ПФ

Яндекс покарав сайти за накрутку ПФ

Яндекс покарав сайти за накрутку ПФ
1 грудня 2014 стався глобальний апдейт Яндекса, який змінив 85,5% видачі. SEO-громадськості він безумовно запам'ятається тим, що в результаті сильно постраждали ресурси, що просувалися за рахунок накрутки поведінкових факторів.

Бурхливі обговорення на форумі searchengines.guru викликала ситуація з накруткою ПФ від SeoPult. За словами представників компанії , в результаті апдейта були пессімізіровани 172 сайта, просувалися в сервісі. Перевірка зв'язку «фільтрації сайтів з недавнім запуском технології поліпшення поведінкових факторів у SeoPult» показала, що таких сайтів 32 з 172. Проте відвідувачі форуму поставили під сумнів це твердження:
Яндекс покарав сайти за накрутку ПФ


Ветеран накрутки поведінкових факторів Роман Морозов (Userator) в обговоренні на форумі searchengines.guru назвав песимізація проектів SeoPult «чергової психологічної перемогою» Яндекса над SEO-галуззю і закликав колег розвивати технології і відпрацьовувати заперечення клієнтів.

Нагадаємо, наприкінці вересня в блозі для вебмайстрів Яндекс повідомив про зниження в результатах видачі декількох сотень сайтів за емуляцію дій користувачів. В цей же час на конференції в Казані відбулася словесна дуель між Сергієм Волковим (Яндекс) і Романом Морозовим (Userator) на тему санкцій пошукача за накрутку ПФ.

Сьогодні стався ще один апдейт, що торкнулася 70,2% видачі. Які зміни помітили ви в цей раз?


456 07.12.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру