» » Skype почала тестування власного додатка

Skype почала тестування власного додатка
Skype запустила тестову версію Skype Translator - додатка для автоматичного перекладу мови на інші мови під час голосових дзвінків. Інструмент використовує технологію машинного навчання і створюється підрозділом Microsoft Research.

Попередня версія Skype Translator забезпечує синхронний переклад промови під час голосових дзвінків поки лише між двома мовами - іспанською та англійською. Крім того, користувачам Skype буде доступний переклад миттєвих повідомлень на більш ніж 40 мов. Щоб протестувати функцію вже зараз, необхідно зареєструватися на сайті Skype Translator і вибрати при реєстрації іспанську мову. Тестова версія додатка працює тільки на Windows 8.1 і прев'ю-копіях Windows 10.

На стартовій сторінці тестової версії сервісу російський вказано серед 12 мов, у яких користувач може висловити зацікавленість. У числі інших мов - арабська, китайська, англійська, французька, німецька, італійська, японська, корейська, португальська та іспанська. Відповідно, решта 10 мов крім англійської та іспанської - найбільш вірогідні наступні кандидати на підтримку в Skype Translator.

Skype Translator використовує технології розпізнавання мови, автоматичного перекладу і машинного навчання. Тобто чим більше сервіс буде використовуватися, тим коректніше він буде працювати. За словами розробників, довгострокова мета Skype - забезпечити синхронний переклад мови і повідомлень на максимально можливому числі мов і платформ.

Сервіс вже протестований в реальних умовах. Дві школи - одна в Мексиці, інша в США - спробували пограти в гру-вгадайку, причому в першій школі діти говорили іспанською, а в іншій - англійською. Skype зняв цей мовний бар'єр і дозволив дітям спілкуватися, не знаючи мови один одного.


587 16.12.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру