» » » DataLife Engine v.7.5

DataLife Engine v.7.5
DataLife Engine v.7.5
1. Додана повна автоматична підтримка перегляду вашого сайту з смартфонів. При заході на ваш сайт скрипт автоматично визначить що на сайт зайшли з мобільного телефону і перемкне шаблон скрипта на спеціально підготовлену полегшену версію шаблону, а також при необхідності для економії трафіку прибере з новин всі зображення. Для підтримки мобільних версій сайту необхідно наявність спеціальної теки шаблону smartphone. На даний момент підтримуються практично всі відомі моделі.

2. У налаштування скрипта доданий новий розділ, в якому ви можете налаштовувати автоматичну підтримку смартфонів вашим сайтом. У даному розділі ви можете включити або відключити автоматичну підтримку смартфонів, а також включити або відключити зображення в новинах при перегляді вашого сайту з мобільного телефону.
DataLife Engine v.7.53. Додана можливість вкладення спойлерів один в одного.
DataLife Engine v.7.5


4. Додана можливість при масовій завантаженні файлів також вказувати різні параметри на сторінці завантаження файлів. Ви можете вказувати якого розміру створювати зменшену копію, по якій стороні її зменшувати, чи створювати зменшену копію і т.д. 5. Додано виведення ключового слова із хмари тегів в мета тег title, при перегляді всіх новин по цьому ключовому слову. 6. Додана покращена і повна підтримка Adobe Flash Payer 10. 7. Додана повна сумісність модуля масової завантаження файлів на сервер з браузерами Firefox, Opera і Chrome. 8. У налаштування групи додана можливість забороняти для певних груп завантаження аватарів на сервер. Для цього в настройках максимального розміру аватара, вкажіть 0 або -1. 9. Додана підтримка тегу [cоde] текст [/ code] в статичних сторінках.

10. З календаря на сайті прибрана посилання на місяці які ще не настали, що запобігає появі неіснуючих сторінок при індексації сайту в пошуковій системі Google.

11. Додана функція попереднього перегляду при створенні і редагуванні статичних сторінок, а також правил сайту.

12. Додана підтримка версій для друку для статичних сторінок. Для перегляду версії для друку використовується шаблон static_print.tpl. Для формуванні посилання на версію для друку в шаблоні статичної сторінки використовуються теги [print-link] текст [/ print-link].

13. Додана можливість завантажувати для статичних сторінок не тільки картинки, але і різні інші файли, розширення яких вказані в налаштуваннях скрипта.

14. При перегляді статичної сторінки скрипт віддає для пошукових систем дату створення статичної сторінки, або дату редагування сторінки в якості дати створення документа HTML.

15. Змінено принцип формування "версії для друку" для новин. Якщо велика новина розбита на сторінки, то у версії для друку виводиться вся новина цілком, а не тільки одна сторінка як було раніше.

16. У налаштування груп додана можливість вказувати максимальну кількість символів у підписі, яку відвідувач може додати на сайті.


17. У налаштування груп додана можливість вказувати максимальну кількість символів у короткої інформації про себе.

18. Покращена система контролю зміни IP адреси. При включенні даного контролю, скрипт здійснює контроль не зміненого IP адреси, а контроль підмережі, тим самим якщо у вас динамічний IP і стався розрив інтернет з'єднання, то після повторного з'єднання та отримання нового IP адреси від вашого провайдера з тієї ж підмережі, скрипт не буде проводити автоматичного разлогініванія на сайті. Автоматичне разлогініваніе буде вироблено тільки в тому випадку якщо змінитися підмережа.

19. Додано нові превентивні заходи щодо усунення "сміття" з коментарів і профілю користувача. Якщо в налаштуваннях групи заборонено публікацію в коментарях або в профілі клікабельних посилань або картинок, то у випадку якщо користувач все одно додає їх з використанням тегів [url] або [img], в такому випадку коментар буде відхилений повністю, також буде відхилена та інформація добавляемая в профіль користувача. Також на неприпустимі символи фільтруються поля "Повне ім'я" та "Місце проживання".
dle
16368 01.11.13Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера