» » » DataLife Engine v.8.3 Nulled

DataLife Engine v.8.3 Nulled
DataLife Engine v.8.3 Nulled1. Доданий новий плеєр для програвання flv відеофільмів. Новим плеєр володіє рядом переваг у порівнянні зі старим, а саме: Зменшений в два рази вага самого плеєра, що істотно прискорює його завантаження в браузер, новий плеєр володіє поліпшеною прогресивним завантаженням відео, що покращує якість відтворення відео на відносно повільному інтернет з'єднанні, а також додана підтримка програвання нових форматів файлів з ​​розширенням mov, 3gp, f4v. Приклад нового плеєра ви можете переглянути на нашій сторінці.

2. Додана можливість для відвідувачів сайту підписуватися на коментарі до певних новин. Для цього користувачеві при додаванні коментаря до новини необхідно вибрати відповідну галочку і у випадку, якщо до новини будуть додані інші коментарі, то він отримає відповідне повідомлення на E-mail. Включення або відключення даного модуля проводитися в налаштуваннях скрипта, а також в налаштуваннях груп ви можете встановити, для яких груп користувачів дозволена підписка на коментарі до новин.

3. Адміністратор має можливість відписати всіх користувачів від всіх новин, для цього передбачена відповідна кнопка на головній сторінці в адмінпанелі. Також користувач може самостійно відписати самого себе від всіх новин, для цього йому необхідно в своєму профілі на сайті вибрати відповідну дію.

4. Додана можливість при підключенні сторонніх модулів в шаблонах сайту передавати як параметр до модулів результати виконання шаблонних тегів скрипта. Наприклад при додаванні в шаблон повної новини конструкції {include file = "engine / modules / mymod.php? param = {news-id}" }, ви можете передавати вашому сторонньому модулю як параметр ID новини і т.д. До уваги розробників: Передані в скрипт параметри, це GET параметри, відповідно при виборі переданих тегів ви повинні враховувати ограченія GET рядки, іншими словами ви не можете передати як параметр вміст повної новини.

5. У фільтр слів додана можливість вибору дії, у випадку знаходження слова в Додає тексті. Ви можете вибрати дію при якому слово, що знаходяться в тексті, буде замінюватися на зазначене, а можете вибрати дію, при якому додавання тексту повністю відхилятися, і новина або коментар НЕ будуть додані на сайт, а користувачеві буде виведено відповідне повідомлення про те що його текст містить неприпустимі до публікації слова.

6. Для додаткових полів профілів користувачів, доданий новий тип поля "Список (select)", що дозволяє вибирати відвідувачами додаткову інформацію про своєму профілі з певного списку. Наприклад вибирати свою стать і т.д.

7. Додана підтримка підключення сторонніх модулів не тільки в стандартних файлах шаблону, але і в сторонніх файлах шаблону, які ви підключаєте в основні файли. Наприклад: у шаблоні main.tpl ви можете підключити сторонній шаблон {include file = "mytemplate.tpl"}, а в сторонньому файлі шаблону використовувати підключення сторонніх модулів {include file = "engine / modules / mymod.php"}.

8. Додана підтримка режиму "галереї" при показі видалених зображень, опублікованих в тезі [img], які були автоматично зменшені згідно налаштувань скрипта.

9. Додано виведення анотацій і описів при збільшенні зменшених видалених зображень опублікованих в тезі [img]. Висновок анотацій здійснюється аналогічним чином, як і для завантажених зображень в тезі [thumb].

10. Додана повна підтримка лінійки PHP версії 5.3.x і вище, застарілі PHP функції, які більше не підтримуються новими версіями PHP, були замінені на аналогічні актуальні функції.

11. Додано виведення ключових слів із хмари тегів для новини, при перегляді новин знаходяться в закладках у відвідувача. А також доданий висновок в цих новинах дати редагування і причин редагування, якщо такі дані є.

12. У адмінпанелі доданий новий розділ налаштування відеопрогравачів використовуваних на сайті. У даному розділі ви можете налаштувати розміри плеєрів, а також налаштувати колірне оформлення флеш плеєра, призначеного для програвання flv і mp4 формату

13. Доданий новий плеєр для програвання mp3 аудіофайлів, для даного плеєра також діють колірні налаштування, які були встановлені для відеопрогравача.

14. У налаштування скрипта для більш зручного візуального сприйняття додано відображення поточного часу сервера з урахуванням корекції при зазначенні налаштувань корекції часових зон.

15. Додана підтримка мультикатегорій при обробці тегу [category = x] текст [/ category] і перегляді повної новини. Якщо новина опублікована в декількох категоріях одночасно, то при перевірці тегу [category = x] текст [/ category] будуть враховані всі категорії новини, а не тільки перша категорія за списком як раніше.

16. У логіку шаблону addcomments.tpl внесено зміни полегшують створення цього шаблону. Доданий новий тег {editor} який виводить повністю редактор BBCODES або WYSIWYG відповідно налаштувань скрипта. Для оформлення BBCODES редактора введений клас. editor. Відповідно, з шаблону прибрана обробка тегів {wysiwyg}, {bbcode}, [not-wysywyg], {text}.

17. Аналогічно коментарями, для персональних повідомлень (шаблон pm.tpl), також введено використання тегу {editor} для виведення редактора, за допомогою якого буде проводитися написання персональних повідомлень.

18. У налаштування груп додана можливість вказувати для розмірів аватара не тільки максимальну величину який або з сторін, а й вказувати безпосередньо ширину і висоту завантажуваного аватара, наприклад 100x100 при цьому аватар при завантаженні буде пропорційно обрізаний безпосередньо під вказані розміри сторін.

19. Додана можливість при відновленні пароля з сайту здійснювати скидання блокування по IP. Раніше блокування по IP знімалася одночасно разом з відновленням і скиданням пароля. Тепер же при відновленні пароля на E-mail приходить два посилання: одне на відновлення пароля, інше на скидання блокування по IP, встановленої у налаштуваннях профілю і для скидання блокування, більше не потрібно одночасно з цим скидати пароль.

20. Після відновлення і генерації відвідувачем нового пароля на сайті добавлена ​​відправка користувачеві E-Mail повідомлення містить його нові дані: логін і новий пароль. Тепер відвідувачу необов'язково відразу куди-небудь копіювати складний пароль або запам'ятовувати його.

21. Прибрано виведення вибору сортування новини при перегляді профілю користувача.

22. У налаштування скрипта додана можливість включення або відключення об'єднання коментарів від одного користувача, додаються користувачем до однієї новини один за одним.

23. Додана можливість видалення користувача безпосередньо при редагуванні його даних, тим самим для того щоб видалити користувача вам немає необхідності заходити в розділ редагування користувачів, і ви можете його видалити, викликавши його профіль з будь-якого розділу сайту, де це передбачено.

24. Додана можливість, при відправці повідомлень через зворотній зв'язок, відправляти також і текст, що містить HTML теги, раніше скрипт автоматично видаляв будь-який HTML. Форматування тексту при цьому не здійснюється і повідомлення знаходиться в звичайному текстовому форматі, тому дане нововведення буде корисним у тому випадку якщо відвідувачі сайту повідомляють про які небудь проблеми і необхідно описати наприклад HTML.

25. При редагуванні новин в адмінпанелі скрипта, додана можливість пошуку новин, які не належать ні одній категорії.

26. У налаштування груп додана можливість дозволу або заборони використання HTML коду при додаванні новин з сайту. Незважаючи на те, що скрипт не допускає появи в новин злобливого коду, багато власників сайтів не хочуть бачити в оформленні новин HTML код. У разі заборони користувачі можуть оформляти новини винятково з використанням BB тегів, а все форматування, зроблене за допомогою HTML, буде видалено.

27. Додана можливість задавати різне оформлення при виведенні імені групи користувача. Для цього в налаштуваннях груп доданий префікс і суфікс імені групи, які будуть виводитися до і після імені групи відповідно. Для даних налаштувань дозволено використання HTML коду для завдання форматування.

28. Додана підтримка нових правил форматування для RSS "Яндекс новини", згідно з новими правилами, форматування повної новини для тегу yandex: full-text, більше не видаляється, а лише коректно екранується.

29. У шаблони короткої і повної новини доданий новий тег [day-news] текст [/ day-news], який виводить посилання на всі новини, опубліковані в той же день що і дана новина. Даний тег наприклад можна використовувати спільно з тегом {date}.

30. Додана підтримка користувача сортування новин, при перегляді користувачем своїх закладок.

31. Додана підтримка тегів {date}, {date = формат дати}, {views} при пошуку в статичних сторінках і виведенні результатів цього пошуку.

32. Додана перевірка на додавання дубльованих імен для статичних сторінок, а також автоматична транслітерація імені статичної сторінки, що виключає додавання сторінки з невірним або не підтримує ім'ям.

33. При створенні бекапу бази даних з адмінпанелі додано додавання до сформованого імені файлу бекапу унікального префіксу, що робить неможливість пошуку методом перебору файлів з ​​резервними копіями БД в папці, де вони розташовані.

34. При оновленні карти сайту для пошукових систем Google і Яндекс, додано також оновлення і дати редагування новин, замість дати створення новини. Раніше дата змінювалася тільки у випадку була змінена дата новини. А також додано посилання на автоматичні повідомлення пошукової системи Google про наявність нової версії карти сайту.

35. Оновлений до актуальної версії WYSIWYG редактор список змін на: http://tinymce.moxiecode.com/js/tinymce/changelog.txt.

36. Виправлена ​​проблема, при якій, при видаленні новини, вона не віддалялася з закладок користувача, в результаті чого дана інформація зайво накопичувалася в БД.

37. Виправлена ​​помилка при якій невірно оброблявся тег [code] при редагуванні новини, якщо включений редактор BBCODES і відключено автоматичне перенесення рядків.

38. Виправлена ​​проблема з використанням тегу {% user%} при використанні його в масовій розсилці повідомлень, при якій скрипт звертався до відвідувачів з використанням одного імені.

39. Виправлена ​​проблема з публікацією лапок при додаванні описів до зменшених копій зображень.

40. Виправлена ​​проблема з неможливістю редагувати користувача при редагуванні новин, якщо логін складається з російських символів.

41. Виправлена ​​проблема некоректного автоматичного формування ключових слів для метатегів , у випадку якщо текст піддався друкарською обробці.

42. Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті.

dle
15673 01.11.13Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера