» » » DataLife Engine 10 NULLED

DataLife Engine 10 NULLED
DataLife Engine 10 NULLED
Що нового в даному релізі ?

1 . Замість застарілого шаблону для мобільної версії сайту , доданий абсолютно новий шаблон smartphone .

2 . Додана нова система захисту сайту від спамерів. Нове рішення грунтується на хмарному сервісі stopforumspam.com , який містить інформацію про більш ніж 45 мільйонах спамери по всьому світу. Завдяки даній можливості здійснюється автоматичне блокування більше 90 % промислового спаму. Контроль спамерів здійснюється при реєстрації користувачів на сайті, при публікації коментарів і при використанні зворотного зв'язку на сайті , при відправці листів звичайним відвідувачам сайту. Дана можливість включається в налаштуваннях скрипта в адмінпанелі і ви можете включити як помірну фільтрацію спаму , так і посилену . При включенні помірної фільтрації проводиться інтелектуальна перевірка , чи є користувач спамером чи ні , при цьому враховується як давно IP або e - mail брав участь у спам і коли було останнє повідомлення про спам з боку даного користувача, і на підставі цього приймається рішення про те є він спамером чи ні. Помірна фільтрація дозволяє більш гнучко уникати помилкових спрацьовувань , коли користувач не поширював спам, а IP йому дістався від інтернет провайдера , той, який раніше використовувався спамером . При включенні посиленою фільтрації в налаштуваннях скрипта , здійснюється повне і беззастережне блокування IP адрес помічених у спам .

3 . У налаштування скрипта додана можливість підключення вашого сайту до загальної боротьбі зі світовим злом : спамом. Для цього ви можете зареєструватися на сервісі stopforumspam.com , отримати API ключ , і задати його в налаштуваннях скрипта. Після цього якщо в коментарях ви натискаєте на кнопку " Спам " , то крім видалення спамерських коментарів , здійснюватиметься відправка всіх даних спамера в загальну базу даних про спамерів, тим самим ви допоможете автоматично блокувати спамера на інших сайтах. Дана настройка є необов'язковою , і ви можете користуватися блокуванням спамерів на своєму сайті з без отримання API ключа , проте ми рекомендуємо всім адміністраторам зареєструватися і отримати API ключ, і активно користуватися кнопкою " Спам " , для видалення саме спаму на сайті. Тим самим ви приймете активну участь у боротьбі зі спамом , що в свою чергу дозволить вашим же сайтам бути більш захищеними від спаму.

4 . При додаванні новин на сайті додана можливість публікувати також відразу і опитування до додається новини .

5 . Повністю переписані всі регулярні вирази для функцій preg_replace в скрипті , що використовує модифікатор / e . Всі дані функції були замінені на використання preg_replace_callback . Дана зміна коду було вироблено в цілях забезпечення сумісності DLE c лінійкою PHP 5.5.x

6 . Переписаний модуль створення бекапа бази даних MySQL , замість застарілого розширення MySQL , бекап створюється і відновлюється за допомогою більш нового розширення PHP MySQLi . Це необхідно для підтримки нової лінійки PHP 5.5.x

7 . У адмінпанелі для розділу " Список дій в адмінпанелі " додана можливість переглядати невдалі спроби авторизуватися в адмінпанелі скрипта , або невдалі спроби авторизації користувачів на сайті , мають доступ до адмінпанелі . Тим самим у разі спроб підбору пароля до аккаунту методом перебору , ви можете бачити дані спроби , і оперативно реагувати на них.

8 . Для RSS імпорту публікацій в адмінпанелі і для RSS інформерів , додана підтримка формату Atom http://ru.wikipedia.org/wiki/Atom , тим самим ви можете імпортувати собі на сайт стрічки , що містять публікації не тільки у форматі RSS 2.0 , а й у форматі Atom.


9 . Для сторінок використовують показ новин головної сторінки додано використання канонічних посилань , що дозволяють усунути дублі головної сторінки в пошукових системах. Наприклад , адреси http://site.ru/ і http://site.ru/index.php представляють собою різні адреси однієї і тієї ж головної сторінки. При цьому для сторінки дубля http://site.ru/index.php буде встановлений тег , який вказує пошуковій системі , яку адресу головної сторінки переважний.

10 . Додана можливість враховувати не тільки всі перегляди публікацій , але й тільки унікальні перегляди . Для цього в налаштуваннях скрипта для лічильника переглядів новин надається вибір : або ви можете повністю відключити лічильник переглядів новин , або враховувати всі перегляди публікації (лічильник переглядів збільшується при кожному зверненні до новини) , або ви можете включити облік тільки унікальних відвідувачів (лічильник переглядів прив'язується до IP відвідувача і якщо даний користувач вже переглядав новину , то другий перегляд від нього вже не враховується).

11 . Для модуля виводу швидкої навігації ' speedbar ' ( хлібні крихти) , добавлена ​​мікророзмітки HTML для пошукових систем , що дозволяє більш інформативно показувати посилання на ваші сайти в знайдених результатах. Більш докладно про даної мікророзмітки ви можете прочитати на сторінці http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=ru&answer=185417

12 . У налаштування скрипта в адмінпанелі , додана можливість включати відправку листів у зворотному зв'язку з використанням системного E - mail адреси адміністратора. Дана настройка корисна при використанні безкоштовних SMTP серверів і деяких хостинг провайдерів , де обмежено використання поля From при відправленні листів , на використання тільки конкретних адрес , наприклад , дозволено використовувати тільки адреси зареєстровані на сервері , за допомогою яких здійснюється відправлення листів. При включенні даного налаштування , повідомлення в зворотного зв'язку на сайті приходитимуть від імені системного e - mail адреси , а безпосередньо E - mail адресу відправника листа ви можете задати в шаблонах E - mail повідомлень в адмінпанелі за допомогою тегу { % email %}

13. У налаштування скрипта додана можливість включення відправки E - mail повідомлень на системний E - mail адресу адміністрації сайту , при отриманні нових скарг на сайті від відвідувачів вашого сайту.

14. Для сторінок перегляду повної новини додана спеціальна розмітка у метатегах згідно протоколу Open Graph http://ogp.me/ , завдяки їй , для соціальних мереж та пошуковців , у метатегах будуть додаватися назва сайту , посилання на зображення новини , посилання на відео (якщо таке присутній у новини та опубліковано за допомогою тегу [ video ] ) , а також посилання на аудіо (якщо таке присутнє в новини та опубліковано за допомогою тегу [ audio ]). Все це дозволяє більш краще і якісніше індексувати ваш сайт і інтегрувати його з соціальними мережами.

15 . Для тега користувацького виведення публікацій { custom ...} для атрибута category = " ..." , додана підтримка вказівки діапазону категорій з використанням тире . Наприклад , тег { custom category = " 1,4-8,11 " aviable = " global " from = "0" limit = "10" order = " date "} виведе новини з категорії 1 , категорій мають id c 4 по 8 , а також з категорії 11 . Тим самим спрощується написання великої кількості категорій в тезі .

16 . Додана нова система ресайз і накладення водяних знаків на зображення у форматі GIF , що призвело до більш коректної підтримки картинок , що містять прозорість.

17. У налаштування скрипта додана можливість установки часу для примусового очищення кеша . Ви можете встановити інтервал часу в хвилинах , після закінчення якого кеш скрипта буде очищений примусово. Дана функція буде особливо корисна для сайтів , які заздалегідь публікують новини на ще не настало час , і використовують при цьому кешування на сайті. Для даної настройки можна задати значення 0 , тоді кеш буде очищатися , як і раніше автоматично по мірі зміни інформації в базі даних.

18 . У адмінпанелі скрипта , в розділі управління додатковими полями новин , додана нова зручна система установки порядку сортування . Тепер для того щоб встановити новий порядок сортування , достатньо буде перенести потрібні поля мишкою в необхідні позиції і зберегти порядок сортування. Дана нова система дозволяє набагато зручніше організовувати списки додаткових полів для новин .

19. Для додаткових полів новин , що мають тип " кілька рядків " додана можливість вказувати підключати або не підключати редактор при написанні публікацій для даних полів. Тим самим ви можете більш гнучко використовувати дане поле для різних цілей.

20 . Глобальна настройка " безпечний режим додаткових полів" , яка відключала підтримку BB тегів і HTML у дод. полях була перенесена безпосередньо в управління додатковими полями. Тепер ви можете встановити для кожного поля відключати чи ні BB теги і HTML. Тим самим ви можете більш гнучко використовувати поля , наприклад для потрібних полів мають тип " один рядок " , ви можете дозволити використання в ньому BB тегів .

21 . У адмінпанелі скрипта , в розділі управління додатковими полями профілів користувачів , також додана нова система установки порядку сортування . Тепер для того щоб встановити новий порядок сортування , достатньо буде перенести потрібні поля мишкою в необхідні позиції і зберегти порядок сортування. Дана нова система дозволяє набагато зручніше організовувати списки додаткових полів для профілю користувачів .

22. У налаштування скрипта додана можливість вказувати який саме контент показувати за замовчуванням на головній сторінці. Ви можете вибрати показ новин за допомогою тегів { content } або { custom } , а також вибрати показ статичної сторінки на головній . При цьому , незважаючи на те , що показ новин визначається наявністю тегів { content } або { custom } в шаблоні , якщо ви на головній сторінці виводите тільки новини через тег { custom } , то даний пункт також необхідно вибрати в налаштуваннях скрипта , тому як це дозволить заощадити на ресурсах вашого сервера і скрипт не виконуватиме зайву роботу з обробки для тегу { content } для головної сторінки вашого сайту.

23 . Додана можливість використання одночасно тегів [ xfvalue_x ] і [ xfvalue_x limit = " X "] в шаблонах виведення коротких і повних новин.

24 . Додана можливість видалення зареєстрованих користувачів , безпосередньо при редагування їх профілю на сторінках сайту. Тим самим для вилучення користувачів , немає більше необхідності копіювати їх логін з сайту і заходити в адмінпанель в розділ редагування користувачів , необхідні дії можна виконати , перебуваючи безпосередньо на сторінках сайту.

25 . Для користувацького виведення новин за допомогою тегу { custom } , для атрибута fixed = " yes " , додана можливість використовувати значення only , яке виводить тільки зафіксовані новини з розділу . Наприклад , якщо вказано fixed = " yes " те зафіксовані новини будуть виводитися першими , а потім всі інші , а якщо вказано fixed = " only " , то будуть виводитися тільки зафіксовані новини .

26. Для шаблонa виведення популярних новин ( topnews.tpl ) доданий новий тег { title limit = " x "} який виводить урізаний до X кількості символів , заголовок новини . При цьому скорочення тексту відбувається до останнього логічного слова , а не обриває текст на середині слова .

27. Для шаблонів виведення популярних новин і схожих новин ( topnews.tpl і relatednews.tpl ) додана підтримка нових тегів : { date } і { date = формат дати } , що виводять дату новин або згідно налаштувань скрипта , або в призначеному для користувача заданому форматі .

28 . Додана константа SECURE_AUTH_KEY у файлі engine / data / dbconfig.php . Значення даної константи генерується автоматично і є унікальним для кожного сайту . Константа представляє з себе складну рядок з різних букв , цифр і спецсимволів , довжиною більше 60 символів і призначення для посилення різних хешів і контрольних підписів сайту. Впровадження даної константи захищає сайт від розшифровки контрольних хешів методом перебору. У будь-який час , при бажанні , адміністратор може змінити значення даної константи за своїм розсудом.

29. Налаштування груп , що дозволяють завантаження картинок і звичайних файлів на сервер , стали повністю незалежними один від одного. Наприклад , ви можете дозволити завантаження файлів на сервер , визначених розширень , але при цьому заборонити завантаження картинок на сервер.

30 . Внесено зміни до розсилки масових повідомлень користувачам в адмінпанелі скрипта. При відправці розсилки масових повідомлень в адмінпанелі , повідомлення більше не будуть відправлятися забаненим користувачам на сайті.

31 . Поліпшено механізми відновлення відправки розсилки масових повідомлень в адмінпанелі . Раніше при поновленні могла відбуватися повторна відправка вже відправлених листів , або відновлення було неможливо.

32. Оптимізована завантаження JS скриптів , призначених для обміну відвідувачами посиланнями на сайт і публікацією їх у соціальних мережах, зменшений код цих скриптів і додана підтримка GZIP стиснення для даних скриптів , що істотно прискорює їх завантаження браузером відвідувача вашого сайту.

33. Внесено невеликі косметичні зміни у формування ББ тега спойлера , що додають кликабельность для картинки відкриття , закриття спойлера.

34. Покращено контроль невірних ЧПУ посилань на сторінках пагінації головної сторінки сайту.

35. Оновлений WYIWYG Live Editor до актуальної версії .

36. Виправлена ​​проблема, пов'язана з некоректною роботою BBCODES редактора в браузері IE9 при додаванні новин та коментарів на сайті.

37. Виправлена ​​проблема , при якій губилася частина питання в розділі редагування запитань і відповідей , еcли дане питання містив лапки.

38. Виправлена ​​проблема , при якій не відбувався облік фільтра слів в момент реєстрації користувача на сайті , тим самим слова з фільтра допускалися в інформації про себе в момент реєстрації користувача на сайті.

39. Виправлена ​​проблема, пов'язана з некоректним додаванням зайвих span тегів в WYSIWYG LiveEditor редакторі , при роботі в ньому в браузері Chrome , під час об'їдання різних рядків тексту.

40 . Виправлена ​​проблема , при якій в разі зміни користувачем свого e - mail адреси в профілі , повідомлення про нові коментарів на підписані новини , продовжували приходити на його старий адресу.

41. Виправлена ​​проблема, пов'язана з додаванням флеш роликів у візуальному редакторі LiveEditor .

42. Виправлена ​​проблема, пов'язана зі вставкою одинарних і подвійних лапок при повному цитуванні коментарів .

43. Виправлена ​​проблема, пов'язана з некоректним формуванням посилання на профіль користувача при відключеному ЧПУ , яка формується в розділі перегляду статистики сайту .

44 . Виправлена ​​проблема, пов'язана з можливою некоректною сортуванням статичних сторінок за датою , в адмінпанелі скрипта.

45 . Виправлені виявлені і заявлені раніше невеликі помилки в скрипті

dle
13155 01.11.13Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера