» » В Skype виявлена ​​уразливість, що дозволяє шпигувати за співрозмовниками

В Skype виявлена ​​уразливість, що дозволяє шпигувати за співрозмовниками

В Skype виявлена ​​уразливість, що дозволяє шпигувати за співрозмовниками
Уразливість полягає в тому, що зловмисник може змусити Android-клієнт користувача передзвонити йому. Для використання вразливості необхідно два пристрої з встановленим додатком Skype, прив'язаним до аккаунту сервісу (мобільна або настільна версія додатка). Дзвінок здійснюється на встановлений в Skype з пристрою А; коли починається виклик, пристрій А відключається від Інтернету, далі викликається пристрій передзвонює.

Таким чином Skype намагається автоматично відновити "втрачене з'єднання", якого насправді не було. Якщо підняти трубку, між пристроями будуть встановлені голосова та відеозв'язок, і абонент зможе чути і бачити все, що відбувається на іншому кінці лінії.

Ponkers повідомив, що не знає, чи можна використовувати цей метод з апаратами на інших платформах. Він також написав, що контакт йому вдавалося встановити не завжди, а тільки приблизно в одному випадку з трьох. Проте його запис на Reddit зібрала велику кількість коментарів від користувачів, яким вдалося повторити аналогічний досвід, використовуючи такі пристрої як Galaxy S4 і Nexus 5. З'явилися також повідомлення про те, що уразливість існує і у версії Skype для ПК.

Фахівці Microsoft вже повідомлені про наявність уразливості і працюють над латкою. Однак, оскільки наступають різдвяні та новорічні свята, її усунення може зайняти більше звичайного часу.


419 25.12.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру