» » » Модуль "Біографія акторів" для DLE 9.8

Модуль "Біографія акторів" для DLE 9.8
Модуль "Біографія акторів" для DLE 9.8Модуль цей створить на вашому кіно-сайті цілу організацію сторінок з описами біографії акторів, що грають різні ролі в кіно. Плюс до всього, цей модуль зробить перелінковку між цими біографіями. На сторінці з фільмом з'явиться список акторів, які грали в цьому фільмі, а так само посилання на їх біографії. У користувача ж з'явиться можливість переглянути та біографію актора, і всі фільми, в яких грав той чи інший актор.

Модуль цей працює на версіях DLE 9.0 - 9.8 , на останній, 10-ій версії не тестувався. І я, дорогі мої, був би дуже вдячний вам, якби протестували цей модуль на 10-ій версії і написали в коментарях, чи працює він чи ні.
Інструкція по установці всередині архіву.
У разі виникнення питань прошу вас, знову ж, іти в коментарі (писати їх і питаннячка задавати).
UP: Модуль тестувався на версії DLE 9.8 і 10.0. На цих версіях він не працює.
Надійшла пропозиція встановити цей модуль на більш ранню версію DLE, а потім обновити движок до останньої. У такому випадку більшість модулів залишаються робітниками.
dle
7693 01.11.13Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру