» » Instagram коштує $ 35 млрд

Instagram коштує $ 35 млрд
Instagram коштує $ 35 млрд

За рахунок активного зростання числа користувачів, а також збільшення рекламних доходів, які навіть перевищили прогнозні значення, оціночна вартість Instargam склала 35 мільярдів доларів. Саме так оцінив ціну фотосервісу авторитетний представник компанії Citigroup, Марк Мей.

Ще недавно при оцінках вартості Інстаграм, що належить Facebook, йшлося про 19 мільярдах, тобто за досить невеликий період часу соцмережа подорожчала практично в 2 рази. Принаймні, саме так змінилася її репутація як бренду.

«Фотосервіс зараз робить лише перші кроки по монетизації. Внесок Instargam в доходи Фейсбук є мінімальним, але надалі його роль буде все вище », - відзначає аналітик Citigroup, що рекомендує саме через успіхів Інстаграм купувати акції популярної соцмережі світу.

Нова оціночна вартість фотосервісу автоматично ставить його в один ряд з такими популярними брендами як American Airlines (36 млрд. Доларів) або Kraft Foods (37 млрд).

Найпопулярнішим передплатником Інстаграм є Джастін Бібер, у якого в даний час більше 20 мільйонів фоловерів.

Раніше представники Instargam повідомили, що чисельність унікальних користувачів їх сервісу перевищила 300 млн. Осіб, що більше показників Твіттера. Також незважаючи на зростання практично всіх показників компанії, вона зважилася на досить непопулярний крок - очищення бази акаунтів від спаму і фейк-сторінок.


social
721 27.12.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру