» » У Росії з'явилася соціальна мережа, в якій є "діслайкі"

У Росії з'явилася соціальна мережа, в якій є "діслайкі"

У Росії з'явилася соціальна мережа, в якій є "діслайкі"

Нова російська соціальна мережа FactCloud розпочала роботу в режимі бета-тестування. Її творці мають намір скласти конкуренцію вже відомим майданчикам онлайн-спілкування, таким як ВКонтакте, Facebook і Twitter, повідомляє IT Expert з посиланням на Рiratemedia.

Перемогти конкурентів в FactCloud планують за допомогою лаконічного функціоналу. Тут немає коментарів, особистих повідомлень і безлічі звичних для користувача елементів. Розробники навмисно відмовилися від традиційних функцій, які успішно реалізовані в інших соціальних мережах.

Замість цього в нової соціальної мережі використовується новий вид спілкування - полілог. Його суть полягає в обміні короткими фактами в загальному інформаційному хмарі, структурованому за допомогою рейтингу, рубрик, тем і міток.

Новий продукт цікавий тим, що гарантує повне насичення конкретної обговорюваної теми популярними думками, а вся неякісна, недостовірна і нецікава інформація відсівається самими користувачами за допомогою рейтингової системи. «Так, тут можна ставити" діслайкі "або, в просторіччя," мінусувати "», - зазначають розробники.

Творці нової соціальної мережі запрошують усіх зареєструватися на factcloud.com, щоб особисто випробувати її функціонал.

Засновник мережі Станіслав Мельников впевнений в успіху свого продукту на міжнародному ринку соціальних мереж.


social
409 31.12.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру