» » У Китаї заблокований поштовий сервіс Google

У Китаї заблокований поштовий сервіс Google

Така політика влади Китаю може сильно послабити позиції компанії Google в азіатському регіоні. Користувачі будуть змушені перейти на інші сервіси, підконтрольні місцевому уряду.

Відомий поштовий сервіс був заблокований за допомогою програми '' Золотий щит ''. На даний момент роботу GMail відновити не вдалося. Представництво Google в Сінгапурі впевнено, що їх провини в події немає. Раніше влада КНР заблокувала доступ до соціальних мереж Facebook, Twitter і YouTube. У країні не працюють новинні сайти The New York Times, BBC і Voice of America.

Діюча комуністична партія намагається взяти під контроль вхідні та вихідні дані, створюючи закриту внутрішню мережу '' Great Firewall of China ''. До останніх подій, користувачі могли отримувати доступ до пошти через протоколи IMAP, SMTP і POP3. Свої листи і повідомлення вони отримували на iPhone за допомогою програми Microsoft Outlook. Тепер доступ до пошти та іншим додаткам доступний лише через приватні мережі (VPN). Так як трафік через такі мережі зашифрований, він поки що дозволяє отримати доступ до заблокованих сайтів і додатків.


413 31.12.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру