» » 5 правил відправки email, які підвищать ваші шанси на відповідь

5 правил відправки email, які підвищать ваші шанси на відповідь
5 правил відправки email, які підвищать ваші шанси на відповідь
Всупереч наявності безлічі найрізноманітніших способів передачі інформації, електронна пошта залишається головним засобом ділового спілкування. Інфія розповідає про принципи етикету і правилах написання професійних листів.

В який день тижня відправляти

Існує думка, що понеділок і вівторок - найкращі дні для відправки електронного листа. Можливо, повір'я пов'язане з тим, що людина найбільш активний у перші дні робочого тижня після гарного відпочинку, тому у нього достатньо сил для виконання незапланованих завдань. А ось в маленьку п'ятницю, предпятніцу і п'ятницю у одержувачів повідомлення залишається все менше бажання виконувати зайву навантаження.

Реальність же така, що немає ніякого оптимального дня. За результатами аналізу, ймовірність перегляду повідомлення і відповіді на нього досить рівномірно розподіляється з першого до останнього робочого дня.

Дослідники пов'язують цей факт з меншою "конкуренцією" в поштовій скриньці одержувача.

Якщо вам неприємно робота в свої вихідні або у вас назріло виїзд за межі доступу до Інтернету, скористайтеся послугами спеціальних сервісів для відправки послань за розкладом. Наприклад, Boomerang, Right Inbox або MXToolbox.

У який час доби відправляти

Хто першим встав, того і тапки. Почасти справи йдуть саме так. Ранні листи частіше попадаються на очі одержувачу. Але інша частина правди полягає в тому, що і пізні листи не менш ефективні.

Переважна більшість листів відправляється з 9:00 до 15:00. Здавалося б, якраз в робочий час. Однак листи, відправлені між 07:00 і 8:00, а також після 20:00, "пробиваються" частіше.

Як писати тему листа

Напевно ви частенько чули про те, що тему повідомлення потрібно писати за принципом "стислість - сестра таланту". Якщо це так, вам приготований невеликий сюрприз: довжина теми повідомлення не впливає на ймовірність прочитання і відповіді.

Проте дослідники виділили деякі слова, дійсно вплинули на частоту прочитання і швидкість відповіді.

Скільки адресатів можна вказати

Один удар - чотири дірки. Ця незаперечна істина про вилці не працює у випадку з множинністю адресатів email. Не варто заганяти в поле одержувачів повідомлення побільше народу.

Коли ви додаєте людини в розділ "Кому", ви звертаєтеся до конкретної персони за відповіддю. Коли ви вписуєте ще одну особу в графу "Копія", ви надаєте соціальний тиск на людину з поля "Кому". Також ви даєте собі додатковий шанс на відповідь, якщо першочерговим одержувач не відреагує.

Як довго чекати відповідь

Жебрак, хвостик, набриднуть - ті нерішучі ярлики, якими ви нагороджуєте себе при думці про відправку повторного звернення, і відкладаєте дію на потім. А даремно! Не потрібно втрачати по п'ять днів в очікуванні заповітного відповіді, як це робить більшість з нас. Геть сором'язливість і невпевненість!

У дослідженні говориться, що 90% відповідей приходять протягом одного дня з моменту отримання.

Це дасть вам додаткові 21% шансу на отримання результату.


688 02.01.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера