» » Internet Explorer залишається лідером серед користувачів ПК

Internet Explorer залишається лідером серед користувачів ПК

Internet Explorer залишається лідером серед користувачів ПК

Битва найпопулярніших у світі веб-браузерів триває, і Internet Explorer від компанії Microsoft не тільки як і раніше зберігає першу позицію в списку, але і, як показує статистика в останній місяць 2014 року, посилив частку свого ринку.

Надані дані, зібрані аналітичною компанією Net Applications за грудень 2014 року, показують, що Internet Explorer зараз займає лідируючу сходинку популярності серед браузерів з часткою ринку в 59,11 відсотка. Слідом за ним йде браузер Chrome від компанії Google. На його частку припадає 22,65 відсотка. На третьому місці з 11,91 відсотка розташовується браузер Mozilla Firefox.

Незважаючи на те, що для деяких такі цифри можуть здатися досить дивними, особливо якщо враховувати настільки гігантський відрив від найближчого конкурента в особі Google Chrome, аналітики відзначають, що браузер від компанії Microsoft протягом всього 2014 показував відмінні результати і його показники навряд чи опускалися нижче 58 відсотків. Сталося це всього двічі - у березні та квітні минулого року, коли частка браузера знизилася до 57,96 відсотка і 57,88 відсотка відповідно.

Якщо дивитися загальну картину, то найпопулярнішим браузером на стаціонарних комп'ютерах з часткою 21,79 відсотка є Internet Explorer 11, слідом за ним розташовується більш стара версія Internet Explorer 8 - на її частку припадає 19,28 відсотка.

Версія Chrome 39 з часткою ринку в 12,79 відсотка розташовується слідом. За браузером від Google знову перебуває Internet Explorer (цього разу версії 9). Він забирає 9,29 відсотка. Слідом йде Firefox 34 з 6,18 відсотка.

Аналітики відзначають, що в списках найпопулярніших браузерів тільки одні Internet Explorer (різних версій) займають шість різних позицій, тому не дивно, що загальні результати говорять саме на користь браузера від Microsoft.

На даний момент Інтернет жваво обговорює чутки про те, що Microsoft в новій операційній системі Windows 10 збирається представити абсолютно новий браузер, який врешті-решт повинен буде повністю замінити Internet Explorer. Джерела вказують, що новий браузер від редмондського компанії носить назву Spartan. Поряд з Internet Explorer він буде присутній в новій ОС Windows 10, проте через якийсь час IE може повністю зникнути з десктопной ОС.


502 04.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру