» » Пошуковики масово йдуть в оффлайн після свят

Пошуковики масово йдуть в оффлайн після свят

Пошуковики масово йдуть в оффлайн після свят

В кінці минулого тижня один за одним в оффлайн пішли відразу дві великі пошукові системи. Першою відмовила Bing, потягнувши за собою Siri і Outlook. Доступ до сервісів користувачі не могли отримати близько 20 хвилин. Незабаром за пошуковою системою корпорації Microsoft послідувала Yahoo. На рішення виниклих проблем інженерам компанії Марісса Майєр знадобилося без малого 4 години.

Прес-служби обох компаній відзвітували в тому, що проблеми вирішені і вибачилися за доставлені незручності. На жаль, офіційної інформації про реальні причини даунтайм популярних на Заході пошукачів вони ділитися не стали. Але якщо вірити інсайдерам , обидва інциденти були викликані невдалим оновленням коду продукту Microsoft. Нагадаємо, що видача Yahoo в даний час формується з використанням технологій Bing. Дві компанії підписали відповідну 10-річну угоду про співпрацю в 2009 році.


389 04.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру