» » 10 правил, щоб Google AdSense НЕ забанив

10 правил, щоб Google AdSense НЕ забанив

10 правил, щоб Google AdSense НЕ забанив

Google AdSense - це, безперечно, один з лідерів на ринку контекстної реклами. Ця система дозволяє непогано заробляти на розміщенні реклами на своєму web-ресурсі. Хороший заробіток, гнучкі налаштування і бездоганні гарантії - це незаперечні переваги Google AdSense. Але зворотна сторона медалі - ця система не щадить за порушення правил, з цим в Google AdSense все строго.

Як кажуть, незнання законів не звільняє від відповідальності, тому пропонуємо Вашій увазі 10 елементарних правил, дотримуючись яких Ви зможете безпроблемно і успішно працювати з системою Google AdSense. Отже, щоб Вас не забанили необхідно дотримуватися таких правил:

1. Не клікайте на рекламні оголошення Google AdSense на своєму сайті. Банально, але не перестають повторювати цю помилку, що є найбільш поширеною причиною бана.

2. Не просіть відвідувачів клікати по оголошеннях.

3. Не використовуйте автоматичні засоби для твору кліків, а також не рекомендується використовувати спливаючі поп-апи.

4. Не залучайте на сайт користувачів так званого «поганого» трафіку.

5. Не використовуйте системи активної розкрутки.

6. Поважайте марки Google. Не використовуйте торгові марки і найменування компанії Гугл, якщо це суперечить рекомендаціям і угодою.

7. Не можна розміщувати рекламні оголошення Google AdSense на ресурсах, що містять якийсь заборонений контент.

8. Не змінюйте код оголошень AdSense.

9. Забезпечте позитивне враження від відвідування Вашого сайту. Ті web-ресурси, які містять величезну кількість поп-апів і застосовують хитрі редіректи для збільшення трафіку, відлякують і гроші, і відвідувачів.

10. Важливо забезпечувати добрий грунт для рекламодавців.

Це 10 основних правил, рекомендується прочитати всі правила і рекомендації по роботі з Google AdSense, які доступні в інтернеті. Успіхів Вам у роботі з Google AdSense!


424 06.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру