» » 5 найбільш важливих джерел відвідувачів для сайту

5 найбільш важливих джерел відвідувачів для сайту

5 найбільш важливих джерел відвідувачів для сайту
Просування сайту забезпечить приплив цільових відвідувачів на ваш ресурс. Щоб сайт успішно продавав, потрібно залучити на нього якомога більше відвідувачів, частина з яких обов'язково стане вашими клієнтами. Розглянемо найбільш важливі джерела цих відвідувачів

1. Пошукова (SEO) оптимізація

Ідилія будь-якого бізнесу - зворотні продажу, коли ви шукайте клієнтів, а зацікавлені клієнти шукають вашу компанію і товар. Пошукові системи допомагають людям знайти серед десятків мільйонів сайтів саме ті, які їм потрібні. Завдання seo-оптимізації зробити так, щоб сторінки вашого ресурсу займали перші місця за необхідними вам ключових запитах. Таким чином, відвідувачі, які цікавляться вашою продукцією, повинні потрапити на ваш сайт. І ви будете працювати вже не з "холодним", а дуже навіть "теплим" (зацікавленим) клієнтом.

2. Контекстна реклама

Безсумнівним плюсом контекстної реклами є її «швидкість» і «вибірковість». Як тільки ви налаштуєте рекламну кампанію і заплатите гроші, до вас підуть відвідувачі, причому ті, які шукають ваші товари. На ефективність такої реклами сильно впливає вміння писати продають тексти і заголовки, і правильність підбору ключевиков. Ви платите тільки за фактичні переходи відвідувачів на сайт.

3. Розсилка

Розсилка є дуже потужним інструментом формування бази зацікавлених передплатників, які згодом можна конвертувати в задоволених клієнтів. Розсилка листів допоможе вам зацікавити клієнтів і підвести їх до покупок (навіть повторним). Щоб клієнт підписався на вашу розсилку, йому потрібно дати щось цінне, за що він заплатить своєю увагою. У листах потрібно писати корисну інформацію, яка може викликати інтерес, інакше вона не принесе належного ефекту.

4. SMO

SMO - це комплекс заходів, які спрямовані на залучення відвідувачів з соцмереж. По суті, оптимізація для соціальних медіа схожа на пошукову оптимізацію (SEO), тільки призначена не для пошукачів, а для соцмереж, з метою залучення звідти трафіку.

5. Вірусний маркетинг

Всі люди діляться один з одним інформацією. Суть вірусного маркетингу полягає в тому, що різні користувачі вашого сайту самі розповідають про вас іншим людям за допомогою своїх блогів або з вуст у вуста. Потрібно тільки спровокувати розповісти про ваш бізнес за рахунок дуже спірного твердження, видатної заслуги або для отримання якогось бонусу.


389 06.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру