» » Чи загрожують поновлення алгоритмів Google Panda і Penguin вашому сайту (інфографіка)

Чи загрожують поновлення алгоритмів Google Panda і Penguin вашому сайту (інфографіка)

Google випускає оновлення своїх фільтраційних алгоритмів Panda і Penguin досить часто, але через відсутність документації іноді важко визначити, чи схильна ваш сайт новим змінам. Багато власників сайтів час від часу констатують різке падіння органічного трафіку і підозрюють, що стали жертвами чергового оновлення. Але як перевірити, чи дійсно ви не догодили Google або проблема в іншому? Експерти MarketingMojo створили простуінфографіку-тест, Яка допоможе відповісти на це питання (на російську її перевели в Turboseo).

Чи загрожують поновлення алгоритмів Google Panda і Penguin вашому сайту (інфографіка)


Нагадаємо, в серпні 2014 Google оголосила про те, що підвищить у видачі захищені сайти. Тепер компанія буде враховувати захищеність сайту в ранжируванні. Іншими словами, сайти, які використовують шифрування при передачі даних, що підтримують протокол HTTPS, отримають перевагу в пошуковій видачі.


416 06.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру