» » Як оптимізувати ремаркетінг в AdWords?

Як оптимізувати ремаркетінг в AdWords?

Основна проблема ремаркетингу в AdWords - те, що ви платите за показ реклами одним і тим же користувачам знову і знову, не знаючи, який це має ефект. Однак, існує три нескладних способу збільшити ROI рекламних кампаній.
Як оптимізувати ремаркетінг в AdWords?


1. Типи реклами
Наступна таблиця показує можливості різних видів реклами в AdWords:
Як оптимізувати ремаркетінг в AdWords?


У кожного типу реклами є свої особливості, і Google рекомендує створювати по кілька рекламних повідомлень кожного типу для кожної кампанії. Це особливо важливо, якщо ви займаєтеся Ремаркетинг. Зазвичай найзручнішим типом реклами є текстові, оскільки вони коректно відображаються на більшому числі сайтів. Глибше зануритися в питання переваг текстової реклами та реклами з картинками можна тут .

Перший спосіб підвищити ефективність реклами - запустити кампанії з декількома типами рекламних повідомлень і дуже обмеженим бюджетом, щоб потім збільшити витрати на найефективнішу рекламу.

2. Частота і тривалість показу
Коли ви намагаєтеся повернути користувача, потрібно дотримувати баланс між тим, щоб показувати рекламу занадто часто, або так рідко, що вас взагалі не помітять. Зазвичай найефективнішою є стратегія встановити частоту реклами на «дуже-дуже часто» і знижувати в міру необхідності. Тут вам допоможе ось ця настройка. Рекомендується встановити число показів одній людині на 10 в день і експериментувати від цього числа.

Якщо ви користуєтеся списками ремаркетингу , ви напевно знаєте про «членство» - настройку, яка вказує, скільки часу куки користувача зберігають інформацію про вашу кампанії. Налаштування за замовчуванням - 30 днів. Залежно від того, чим ви торгуєте, можна скоротити цей період до пари днів (якщо ви продаєте квитки в кіно) або збільшити до кількох місяців (великі товари типу автомобіля).

3. Аудит списків ремаркетингу
Проводьте аудит списків ремаркетингу хоча б раз на квартал. Чи з'явилися нові функції в AdWords? Або старі функції, від яких можна відмовитися? А може, є деяка кількість користувачів, яких ви вже конвертували в платять, і можна перестати витрачати на них гроші? Останнє можна зробити за допомогою настроюваних списків .

Чим частіше ви переглядаєте свої стратегії просування, тим ефективніше і дешевше будуть ваші рекламні кампанії.


423 21.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру