» » WhatsApp офіційно випустив веб-версію месенджера

WhatsApp офіційно випустив веб-версію месенджера

Для підтвердження особи користувача на екрані демонструється QR-код, що користувач повинен вважати зі свого смартфона.

Найпопулярніший у світі месенджер WhatsApp працює на смартфонах з операційними системами iOS, Android, Symbian, а також на телефонах BlackBerry і Nokia. У нього поки немає офіційних клієнтів для стаціонарних операційних систем на зразок Windows, OS X або Linux, але тепер користувачі Google Chrome можуть використовувати веб-версію. Надалі з'явиться підтримка інших браузерів.
WhatsApp офіційно випустив веб-версію месенджера


На жаль, мова йде не про повноцінний веб-додатку, а лише "дзеркалі" для мобільного застосування WhatsApp, розташованому за адресою web.whatsapp.com. Користувач може ідентифікувати себе у веб-чаті з допомогою QR-коду. Для ідентифікації досить запустити камеру смартфона і навести на код, показаний на екрані комп'ютера.

Через обмеження платформи iOS веб-версія WhatsApp буде недоступна для користувачів iPhone і iPad, сказали розробники сервісу "І навряд чи коли-небудь будуть доступна", - зазначив засновник сервісу Ян Кум.

WhatsApp в цілому відстає від конкурентів по кількості підтримуваних платформ. Наприклад, крім мобільного додатку Telegram, у даного проекту є веб-версія і додаток для настільних комп'ютерів. Всі повідомлення між ними синхронізуються. iMessage також є в мобільному і настільному вигляді, те ж саме стосується і Viber. Веб-інтерфейс WhatsApp покликаний збільшити охоплення аудиторії користувачів.

WhatsApp активно набирає популярність. У серпні число користувачів месенджера становила 600 млн. З тих пір це значення зросло ще на 100 млн, досягнувши в січні позначки в 700 млн чоловік.


social
530 23.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру