» » Аудиторія соціальної мережі Facebook старіє і стає менш активною

Аудиторія соціальної мережі Facebook старіє і стає менш активною
Аудиторія соціальної мережі Facebook старіє і стає менш активною
Facebook втратила 9% своєї активної аудиторії в 2014 р, випливає зі звіту аналітичної компанії GlobalWebIndex. В цілому число користувачів Facebook у всьому світі зросла в цей період на 1% порівняно з 2013 р Під активними аналітики GlobalWebIndex розуміють тих користувачів, які мають аккаунт у соціальній мережі і кажуть, що використовували його хоча б раз на місяць. Падіння активної аудиторії Facebook відбулося у всіх регіонах і у всіх вікових групах, відзначають аналітики. Основне зниження відбулося у вікових групах 16-24 років (мінус 11%), 25-34 років (мінус 12%), а також в Азії (мінус 12%).

Але Facebook залишається найбільшою соціальною мережею в світі (без урахування Китаю), а зниження активності її користувачів не дуже серйозне, сказав «Відомостям» аналітик GlobalWebIndex Джейсон Мандер. Щомісячна аудиторія Facebook досягла у жовтні минулого року 1,35 млрд осіб. Мандер уточнив, що аналітична компанія спостерігає зниження активності в Facebook приблизно з початку 2013 Число користувачів та відвідувачів соцмережі залишається стабільним.

Facebook володіє двома сервісами, активна аудиторія яких зростає. Наприклад, у фотосервісу Instagram, придбаного Facebook за $ 1 млрд, цей показник виріс торік на 47%. А месенджер WhatsApp (куплений Facebook за $ 19 млрд) наростив активну аудиторію на 34%.

За даними GlobalWebIndex, найшвидше зростали в минулому році соцмережі Pinterest і Tumblr: їх активна аудиторія збільшилася на 97 і 95% відповідно. Зростання відбулося за рахунок припливу молодих користувачів. Їх найбільше цікавить контент і життя знаменитостей, вважають аналітики.

Люди старшого віку (55-64 років) користуються в основному тими соцмережами, до яких звикли, бо їх використовують всі їхні друзі, говориться в дослідженні. Саме такий соцмережею є і Facebook, вважають аналітики: її можна назвати другим (після LinkedIn) «найстарішої» соціальною мережею в світі з точки зору вікових характеристик. У цьому сегменті аналітики GlobalWebIndex побачили найменше зниження активної аудиторії Facebook.

GlobalWebIndex проводила своє дослідження в IV кварталі 2014 Компанія опитала 41 983 користувача інтернету в 32 країнах світу. У число опитаних увійшли і користувачі з Росії. У цьому звіті російські соціальні мережі «В контакті», «Однокласники», «Мій світ» не згадуються. Але, за даними GlobalWebIndex за III квартал 2014, їхня аудиторія торік теж стала менш активною, ніж в 2013 р


social
607 23.01.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера