» » Twitter запустив функцію перекладу твітів

Twitter запустив функцію перекладу твітів

Twitter запустив функцію перекладу твітівПоруч з твітами тепер з'являється значок у вигляді глобуса. При натисканні на нього повідомлення перекладається, при цьому мова визначається автоматично.

Twitter почав тестування цієї функції в 2013 році, проте офіційно запустив її тільки зараз. Переклад твітів доступний у веб-версії Twitter, в додатках для iPhone, iPad і Android-пристроїв.

"З перекладачем Twitter ви не пропустите нічого. Ви зможете самі вирішити, коли ви хочете бачити переклад твіти, а також відключати функцію перекладу в налаштуваннях", - кажуть розробники.


Щоб включити переклад, потрібно зайти в свій аккаунт у веб-версії Twitter, вибрати відповідний розділ в налаштуваннях і підключити функцію. Після цього, коли користувач бачить в Twitter повідомлення на мові, яка відрізняється від мови його інтерфейсу, він може натиснути на іконку глобуса. Переклад повідомлення з'явиться під початковим твітів.

Переклад буде здійснюватися на базі сервісу Bing Translator і буде доступний для 40 мов, включаючи російську. У той же час Twitter попереджає, що переклад може відрізнятися в точності від професійного.


social
500 24.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру