» » Поради з налаштування контекстної реклами

Поради з налаштування контекстної реклами

Модель Pay per Click (плата за клік) стає все більш популярною і застосовної в кожній маркетингової інтернет стратегії. Маючи величезну перевагу в контролі над відвідуванням сайту, дана модель заслуговує на увагу. Використання такої моделі дуже просто і ефективно.

в даній статті ми дамо кілька основних порад, як поліпшити вашу інтернет маркетингову стратегію за допомогою моделі Pay per Click.
Поради з налаштування контекстної реклами


№1. Ваша мета - якість, а не кількість

Насамперед, відзначимо, що головним завданням кампанії Pay per Click є перетворення відвідувачів у реальних покупців. В даному випадку, під «якістю» ми матимемо на увазі людей, які відвідують ваш інтернет ресурс.

Якщо ж відвідувачі просто відвідують сайт, але нічого при цьому не купують, то така модель не буде вважатися правильною.

При проведенні успішної кампанії РРС відвідувачі заходитимуть на ваш ресурс, виявляючи зацікавленість у вашому продукті з метою пошуку та подальшої покупки. А також основний момент полягає в тому, що такі користувачі будуть повертатися на ваш сайт в майбутньому.

Тому, намагайтеся приділяти якомога більше часу підбору правильних ключів для Вашого інтернет ресурсу. Це стане основоположним фундаментом в просуванні вашого сайту в майбутньому.

№2. Оцінка РРС кампанії

Використовуючи відстеження вашої стратегії РРС, ви отримаєте такі переваги як поліпшення умов ведення фінансової звітності, а також своєчасно вносити зміни в проведення такої стратегії.

Дані переваги легко отримати при відстеженні сервісів, які приносять вам прибуток, а також тих, які можуть працювати у збиток.

№3. Уникайте незаконних методів

Створюйте грамотно свою власну модель Pay per Click. Залучайте реальних відвідувачів і своїх клієнтів, а не намагайтеся збільшувати кількість кліків незаконними способами. Це вже застарілий метод, який в сучасних умовах не принесе вам очікуваної вигоди. Крім того, що ви витратите багато зусиль на порожні кліки, згенеровані штучно, а не реально, ви також втратите свої переваги в пошукових системах.

При цьому ціна кліка залежить від кількох факторів:

- конкуренція між рекламодавцями, так як існує обмеження по максимальній межі вартості;
- релевантність контенту, так як вартість кліка буде підвищуватися в залежності від рівня схожості з тематики змісту і посадкової сторінки;
- поведінку відвідувачів на сайті;
- рівень оригінальності текстів.

Таким чином, Pay per Click - прогресивна рекламна модель, використовувана рекламодавцями, які платять за переходи на свій інтернет ресурс, а не за покази банера, реклами, оголошення і тд.


388 31.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру