» » Як просто заробити на контекстній рекламі?

Як просто заробити на контекстній рекламі?

Заробити на контекстній рекламі може кожен, хто хоче розмістити рекламу свого товару або пропозиції послуг, або має майданчик, де можна буде її розмістити. У кожному разі, розмір заробітку буде вельми значний. При розміщенні контекстної реклами на сторінках свого сайту, його власники отримують великі суми грошей. А розмір доходу буде безпосередньо залежати від того, наскільки висока відвідуваність сторінок даного ресурсу.

Як просто заробити на контекстній рекламі?


Цей вид доходу примітний тим, що для отримання прибутку немає необхідності робити особисті вкладення, а значить не потрібно думати про можливі щоденних ризиках. Від вас буде потрібно тільки правильне наповнення сайту тематичною інформацією, і відстеження рівня його відвідуваності. Також у власників майданчиків є можливість встановити ціну на послуги такого роду самостійно. Оподаткування доходів від розміщення контекстної реклами не передбачено. А значить, їх розмір цілком і повністю буде залежати від того, наскільки відповідально власник сайту відноситься до свого ресурсу, його актуальності та успішності. Google Adwords і Яндекс.Дірект є лідером системами контекстної реклами на російському ринку.

Для кого вигідно розміщення контекстної реклами

Контекстна реклама вигідна як власнику сайту, так і тому, хто розміщує оголошення. Але обидві сторони повинні докласти максимум зусиль, щоб заробіток був значним. Для тих, хто бажає у вигідному світлі представити свій товар, потрібно знайти відповідний ресурс, відвідувачі якого можуть стати потенційними клієнтами. А власники сайту повинні добре попрацювати над своїм дітищем, щоб привабити рекламодавців. Результатом проведеної роботи буде високий прибуток, яка швидко окупить всі витрати.

Принцип монетизації сайту за допомогою контекстної реклами полягає в тому, що реклама розміщується на сайті за замовленням рекламодавця. Ваш дохід буде залежати від того, наскільки близька тематика сайту до рекламованої продукції, а також від кількості відвідувань. Оплата може здійснюватися як щомісячно, так і щодня, або щотижня. Вашої першорядним завданням є залучення на свій ресурс відвідувачів, які є потенційними покупцями. Замовників же цікавить тільки те кількість гостей сайту, для яких пропозиція рекламованого товару виявилося цікавим, і вони на нього відгукнулися.


434 31.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру