» » E-mail розсилка

E-mail розсилка

Успіх бізнесу безпосередньо залежить від залучення клієнтів. Чим більше людей дізнається про продаваних послуги або товари, тим більше шансів заробити.

Досі не придумали більш ефективним засобом, ніж реклама. Змінюється тільки спосіб її поширення. Реклама, розсилається по електронній пошті, набирає обертів і є ефективним інструментом, що допомагає швидко передати будь-яку інформацію.

E-mail розсилка


E-mail розсилка займає лідируючу позицію в співвідношенні ціни і якості на ринку маркетингових послуг. Це недорогий і ефективний спосіб залучити велику кількість клієнтів і збільшити прибуток.

Для того щоб отримати від реклами позитивний результат, важливо запам'ятати кілька простих правил. По-перше, е-mail розсилка по базах даних ефективна тільки в тому випадку, якщо адресату корисна і цікава отримана інформація.

По-друге, не варто вибирати виконавця, який женеться за кількістю і вважає цей параметр основним показником. Якість реклами завжди має стояти на першому місці, тільки тоді вона буде просувати товар або послугу.

По-третє, цільова е-mail розсилка реклами принесе прибуток, а листи відправлені всім підряд, швидше за все, потраплять в папку «спам». Менеджеру Івану навряд чи буде цікавий магазин жіночого одягу. Бувають, звичайно, винятки, але в нашому випадку в пріоритеті максимальна ефективність, а не сліпий випадок.


433 31.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру