» » Що таке трафік і як його використовувати для просування?

Що таке трафік і як його використовувати для просування?

Сьогодні ми хочемо підняти тему «просування сайту своїми руками» і зупинимо свою увагу на такому понятті, як трафік. Як тільки ви створили сайт, ви хочете бачити на ньому постійний приплив користувачів. Це не обов'язково будуть ваші цільові клієнти. Але загальний обсяг відвідувань - це і є трафік, який безпосередньо впливає на рейтинг сайту в пошукових системах.

Що таке трафік і як його використовувати для просування?


Тривалий час вважалося, що трафік отримати можна тільки якщо досягти високих позицій у видачі по вискочастотним запитам. Зараз же сео-спільнота поступово прийшло до думки, що так само, як і позиції впливають на приплив трафіку, так і трафік впливає на позиції. Замкнуте коло, з якого випливає цілком логічний висновок: якщо пошукові системи почали боротися з методами маніпулювання видачею, то можна почати накручувати поведінковий фактор. І на перше місце постає, звичайно, накрутка трафіку. Існує маса програм, які роблять переходи на сайт з різних айпі і таким чином збільшують кількість відвідувань. Деякі з них Яндекс вже навчився відслідковувати і жорстоко за них банить. Інші продовжують тимчасово перебувати на плаву, приносячи своєму «замовнику» потрібні позиції.

Але я не хочу вам розповідати про сірих і чорних методах сео, оскільки, чесно кажучи, сам в них погано розбираюся, бо не використовую у своїй роботі. Для себе я виявив кілька дійсно дієвих методів залучення живого трафіку, а це важливо. Для своїх проектів я залучаю тільки цільових клієнтів, багато з яких стають реальними надалі. Звичайно, цей процес досить трудомісткий. Оскільки доводиться багато часу витрачати на вишукування способів залучення клієнтів. Почну з найпростішого.

Контекстна реклама

Звичайно, цей сервіс націлений на залучення реальних клієнтів на сайт. Але якщо у вас молодий сайт і відвідувачів залучити нізвідки, та й часу у вас немає, такий варіант цілком собі розумний. Тільки варто відразу зазначити, що не женіться за високочастотними запитами, не варто витрачати великі гроші, коли вам просто потрібні переходи на сайт. Добре продумайте рекламну кампанію і складіть список низькочастотних, але ключових запитів, які будуть коштувати для вас дві копійки, зате реально збільшать трафік. З підбором слів вам може допомогти такий сервіс, як Wordstat яндекса. Варто, напевно, згадати, що сайт повинен чимось приваблювати, інакше такі переходи теж будуть порожніми. А от у випадку, якщо ви хочете використовувати контекстну рекламу вже як інструмент продажів, то потрібно підходити більш детально до питань складання кожного оголошення і витрачати масу часу, на відстеження ефективності кожного.

Розміщення в каталогах

Менш ефективний, але більш трудомісткий спосіб залучення трафіку - це розміщення вашого ресурсу в тематичних каталогах. На даний момент дійсно працюють каталогів сайтів можна перерахувати по пальцях. І розміщення в них платне. Мабуть, єдиний каталог, в якому я б точно радила вам розміститися - це безпосередньо каталог яндекса.

Розміщення анонсів

Якщо ви точно знаєте, що на вашому сайті є корисний матеріал, то ви завжди можете його проанонсувати на сторонніх тематичних ресурсах. Цей спосіб більш трудомісткий, так як ви витратите масу часу на пошук цих самих ресурсів. Зверніть увагу, що потрібно саме анонсувати матеріал, а не дублювати його. Інакше ви втратите унікальний контент і загубите на корені всі просування. При цьому після анонсу обов'язково повинна стояти посилання на пряму сторінку вашого сайту.

Розміщення тематичних статей

Це самий трудомісткий і витратний за часом і фінансово спосіб. Але має місце бути, тому що у випадку його активного використання дійсно приносить відчутну користь сайту. Отже, вам потрібно запастися масою якісних статей на суміжну тематику з вашим сайтом. Ці статті ви будете розміщувати на інших сайтах, які вже мають високі рейтинги і велику відвідуваність. Цим ви досягнете відразу трьох цілей: переходи буду по посиланнях з ключових слів, переходи буду здійснювати реально-зацікавлені користувачі, рейтинг сайту буде зростати завдяки трафіку і природним посиланнях. Один із сервісів, який дозволяє швидко шукати майданчики для розміщення своїх статей - це miralinks, особисто мені він дуже подобається. Врахуйте, що за розміщення кожної статті вам доведеться платити, притому ціна від 100 рублів, а іноді доходить і до 8000.

Ось такі на перший погляд очевидні, але дуже ефективні методи. Успіхів вам у просуванні.


456 31.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру