» » Де отримати дешевий трафік і навіщо він потрібний?

Де отримати дешевий трафік і навіщо він потрібний?

У цій статті я розповім від куди можна черпати дешевий трафік і, власне, навіщо цей трафік потрібен. Але для початку я поясню що таке, власне, трафік.

Пошуковий трафік - це потік відвідувачів на Ваш web ресурс, живі люди, які заходять до Вас на сайт з певною метою - почерпнути необхідну їм інформацію. Такий трафік можна назвати мережевим. Мережевий трафік - ні що інше, як якесь кількість інформації, що передається за допомогою комп'ютерних мереж. Але такого виду трафік нам не цікавий, а точніше стаття не про мережевий трафік, а саме про пошуковому.

Де отримати дешевий трафік і навіщо він потрібний?


Пошуковий трафік - це те, для чого ми створюємо сайти, просуваємо їх, рекламуємо на різних форумах і т.д. Трафік - це гроші, отримані якими шляхами (а їх дуже багато). У всіх схемах заробляння грошей на трафіку бере участь один головний компонент - відвідувач. Все це робиться лише для користувача.

Отже, повернемося до теми дешевого трафіку. Для початку по пунктах розпишемо для яких цілей нам потрібен такий трафік. Поїхали:

1. Для заробітку на контекстній рекламі

Багато використовуючи на свої сайтах контекстну рекламу (Google, Яндекс, Бегун і так далі). Сенс такої схеми заробляння грошей на сайті простий: людина переходить до Вас, щоб знайти потрібну йому інформацію (а він повинен її знайти, інакше він просто натисне хрестик через 2 секунди), бачить рекламу яндекса або гугла, переходить по ній, а ви отримуєте яке -то кількість грошей за цей клік. Але щоб заробляти на цій рекламі потрібен, ніхто інший, як трафік. І чим більше у вас будуть відвідувань на сайт, тим більше ви будете заробляти на контекстній рекламі. Грубо кажучи, купуючи дешевий трафік на сайт - ви перепродуєте його за більші гроші.

2. Для заробітку на партнерських програмах

Багато використовую для заробітку партнерські програми. Тут за аналогією з контекстною рекламою: чим більше трафік - тим більше рефералів ви дістанете. Найголовніше все правильно зробити (ну це вже справа техніки)

3. Пошукова оптимізація

Комерційні сайти боряться в пошукових системах за вихід у топ за певними ключовими словами. Методи виходу в топ бувають різні. Але найефективніші, як це не парадоксально б звучало, абсолютно природні процеси: візит відвідувача на сайт, перегляд декількох сторінок на сайті (якісна перелінковка на допомогу), актуальна інформація на сайті, валідний код. А покупка дешевого трафіку покращують поведінковий фактор на сайті і таким чином пошуковики більше віддають перевагу сайту, яким дійсно цікавляться. Плюс позитивно впливає той факт, що переходи на сайт йдуть не тільки з пошуковиків, але й з інших сайтів, що також позитивно вляя на лояльність пошуковиків.

Також трафік купити можна і у власників будь-якого блогу, схожого за тематикою з вашим сайтом, розмістивши, припустимо, банер за 500 руб. на місяць або опублікувавши дуже цікаву і корисну статтю у нього на сайті з продовження (а то пак і з посиланням) на Ваш ресурс. Дешевий трафік, як не крути, благотворно вплине на Ваш сайт, але потрібно завжди пам'ятати, що це не зовсім цільова аудиторія і витрачати гроші на дешевий нецільової трафік на комерційний сайт, а потім дивуватися чому така низька конверсія продажів, не має ніякого сенсу.

Де можна взяти дешевий трафік:

Сервіси контекстної реклами , але не гугл і не яндекс, там кліки дорогі, а Бігун, Robotext, Nolix, Alytics та інші менш відомі сервіси
Банерна реклама : Ротобан, тотже Бігун
Форуми і дошки оголошень . Такі форуми і дошки оголошень потрібно шукати за тематикою Вашого сайту. Розмістивши оголошення та посилання на свій ресурс у тематичних топіках і сторінках: ви отримуєте безкоштовний трафік. Але на дуже розкручених форумах ви можете купити розміщення свого поста і за копійки нагнати купу дешманского трафіку на сайт.
На цьому все у мене. До нових постів.


542 31.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру