» » Найпростіші і дієві способи просування сайту

Найпростіші і дієві способи просування сайту

Ви вирішили займатися просуванням сайтів, але при цьому ще не знайомі з тим, як це робиться? Не переживайте, трохи часу, посидючості і ви отримаєте всі необхідні для цієї сфери діяльності знання. Почати, мабуть, слід не з практики, а з теорії. З цієї статті ви дізнаєтеся, що мається на увазі під білими методами просування сайту, за допомогою яких можна вивести портал в топ пошукових систем.

Найпростіші і дієві способи просування сайту


Білі методи розкрутки сайту були названі такими, тому що вони є законними, тобто, використовуючи їх, ви можете бути впевненими в тому, що ваш портал не буде виключений з каталогів пошукових систем, а, значить, час його життя зможете регулювати тільки ви. На жаль, на відміну від чорних методів просування, на використання білих методів просування у вас піде значно більше часу, та й вкладання коштів не уникнути.

Зараз ми розповімо, яким чином відбувається просування сайту за допомогою білих методів. У першу чергу вам необхідно знаходити або самостійно створювати унікальний і цікавий контент на сайт. Це означає лише те, що від вас будуть потрібні навички копірайтера, або ви можете його найняти.

Ще один, дуже дієвий спосіб, це прохання. Ви можете звернутися з нею до досить авторитетним і популярним інтернет-порталам. Вони здатні розміщувати різні статті, в яких будуть міститися посилання на ваш сайт. Таким чином, можна значно збільшити кількість відвідувачів.

Розсилка - ще один білий, дієвий метод розкрутки сайту. Це значно підвищить ваш трафік. Не забудьте і про контекстну рекламу. На жаль, безкоштовно її отримати не вдасться, але всі грошові вкладення себе окуплять вже через кілька місяців. За допомогою такої реклами до вас на сайт потраплятимуть так звані цільові відвідувачі, яким дійсно цікава та інформація, яка викладається на сторінках вашого порталу.

Ще один з доступних білих методів просування сайту - це каталог Яндекса. Завдяки реєстрації вашого порталу в ньому, ви зможете залучити додаткових відвідувачів, яких направить до вас ЯК. Багато інтернет-газети користуються сторонньою інформацією. Якщо наповнення вашого сайту придивиться їх власникам, то ви зможете прорекламувати портал на їх віртуальних сторінках.

Насправді кількість білих інструментах в руках веб-майстра досить велике, тому використання чорних методів - це вельми спірне питання.


414 31.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру