» » Що за звір ця SEO-оптимізація і навіщо вона потрібна?

Що за звір ця SEO-оптимізація і навіщо вона потрібна?

Searchengineoptimization (англ.) - SEO-пошуково-машинна оптимізація. Для чого ж і кому вона потрібна і чому так популярна в інтернет-середовищі зараз?

Що б ми не шукали в пошукових системах, найчастіше мова про Яндекс і Гугл як найпопулярніших в Україні, в рядок пошуку ми вбиваємо певне поєднання слів, яке прийнято називати пошуковим запитом. У відповідь система видає нам перелік посилань, які знаходить по цьому запиту. Цікавий механізм, за допомогою якого цей перелік формується. Фахівці, здатні створити сайт під ключ , знають, що пошукачі вибирають ті сторінки, де зазначених запитів більше. Складний алгоритм пошуку, до речі, принципово різний у двох розвідувачів-лідерів, визначає порядок видачі результатів.

Що за звір ця SEO-оптимізація і навіщо вона потрібна?


Зробити станицю максимально індексованою пошуковими роботами, а, значить, отримати більше її переглядів - ось для чого пишуться seo тексти для сайту в цілому та окремих його сторінок.

Раніше все було просто - створюй сайт під ключ і наповнюй його потрібними фразами, які потенційні клієнти використовують у пошуку, і буде тобі щастя. Але і пошукачі не стоять на місці, постійно вдосконалюючись. У гонитві за ними йдуть на хитрощі і оптимізатори.

Які ж seo тексти для сайту найкращі?

1. Найголовніша вимога - унікальність. Для пошукової видачі не важливо, чи переписаний чи вже існуючий текст з використанням синонімів, порядку слів реченні і граматичних конструкцій (рерайт) або написаний заново, нехай і містить аж ніяк не нові думки (копірайт). В обох випадках seo тексти для сайту тільки тоді дійсно seo, коли вони унікальні з точки зору робота. Розміщуючи на сайті скопійований з будь-якого інтернет-джерела текст, повністю або частково, ви різко знижуєте позиції в списку видачі, так як пошукова система просто ще довго не буде його показувати, навіть якщо текст звідти згодом знищити.
2. Наявність ключовиків або анкорів. Ті словоформи, що забиваються в пошук, включаються до seo тексти для сайту по максимуму - якраз по них-то сайт і буде виявлений. Існують і переважні місця для вписання ключових слів: в середині речення, в середині абзацу, рівномірно по тексту і, по можливості, не в оточенні розділових знаків. Анкор не поділяють розділовими знаками і намагаються не схиляти.
3. Збереження здорового глузду. Між перерахованими вище вимогами, а також інформативністю, читаністю, нарешті, грамотністю тексту існує протиріччя. Тільки високий професіонал дотримає їх все без шкоди до краси складу і смисловим навантаженням.


414 31.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру