» » Етапи аналізу сайту

Етапи аналізу сайту

Аналіз сайту здійснюється професійними seo-фахівцями. Робота майстрів полягає в аудиті актуальної інформації про функціонування ресурсу та проведенні подальших дій по оптимізації сайту на основі отриманих результатів.

Етапи аналізу сайту


Аналіз ресурсу передбачає здійснення наступних заходів:

1. Визначення відвідувачів - цільової аудиторії.
Цільова аудиторія - це відправна точка, мета будь-якого сайту. Даний вид аналізу передбачає визначення потенційних клієнтів, споживачів пропозицій, наданих компанією. Проведення аналізу здійснюється шляхом оцінки результатів пошукових запитів. При цьому важливо не поточний стан справ, а тенденції, що відбуваються на ринку товарів і послуг, тематично схожих з продукцією сайту. Несподіваний успіх може бути забезпечений розумним звуженням аудиторії.

2. Визначення положення конкурентних сайтів
Цей період проведення досліджень продовжують попередній пункт. Методика його базується на пошуку схожого семантичного ядра (ключових слів і запитів), оцінки ключів-хітів. Головні та цільові сторінки конкурентів включають потрібну інформацію.
Визначення позиції Головною метою заходу є отримання відомостей про позицію ресурсу в одній пошуковій системі або декількох. Стандартні параметри і місце певної інтернет-майданчики оцінюється з точки зору відповідності ключовими словами. За допомогою технології можна відстежити динаміку розкрутки та розвитку сайту в цілому.

3. Дослідження зовнішніх посилань
За допомогою цієї стандартизованої процедури оцінюється число згадок і посилань, вже наявних в конкретному проекті, окремо взятої пошуковій системі. Її застосування доцільно в разі необхідності визначення поточного стану ресурсу. Також операція використовується для оцінки сприйнятливості сайту пошуковими машинами. Крім того, на сайті проводяться додаткові комплексні операції, такі як оцінка структури, визначення семантичного ядра. Під час аналізу структури фахівці визначають стан внутрішньої посилальної маси, художність і функціональність дизайну, характери помилок кодів.

Даний етап важливий, оскільки дозволяє досліджувати зручність користування ресурсом для користувачів, що, у свою чергу, визначає бажання гостей залишитися або піти зі сторінки, які не скориставшись послугами. Трудомісткий етап складає і аналіз ключових слів. Процедури спираються на звіти, які фахівці отримують, але це дуже допоможе прискорити просування сайту.


463 31.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру