» » Як самому розкрутити сайт?

Як самому розкрутити сайт?

Розкрутка сайту - досить не проста справа, що вимагає не малих витрат часу і сил. Особливо це стосується самостійної розкрутки ресурсу. І якщо ви все-таки зважилися взятися за такий проект самостійно, уважно поставтеся до наших рекомендацій.

Як ми з'ясували, розкрутити і просунути сайт - не легка справа, як в плані часу, так і можливості неефективного вкладення коштів.

Як самому розкрутити сайт?


Однозначно, знадобляться знання seo-інструментів. Якщо у вас недостатньо знань, ви зможете дізнатися більше про чорної та білої оптимізації, про покупку або обмін посиланнями, про реєстрацію в різних каталогах увійшовши на сайт.

Самостійна розкрутка web-проект завжди тягне за собою безліч проблем. На допомогу власнику ресурсу, завжди готові прийти організації, що спеціалізуються в цьому питанні. В основному відбувається проста покупка посилань, або активна реклама сайту і накручування лічильника в цій системі. На жаль, бюджет, відведений на рекламу, має властивість вичерпуватися, і незабаром позиція майданчика може зайняти первісну оцінку. Найвигідніше замовити просування сайту по трафіку у приватних перевірених вебмайстрів, які використовують велику кількість методів просування сайтів, і не накручую ціни, як це роблять великі компанії.

Існують різні методи самостійної (безкоштовної) розкрутки проектів. Відрізняє їх лише ефективність кінцевого результату. Запропоновані способи, допоможуть розібратися, на що, в першу чергу слід звернути увагу.

Реєстрація в пошукових системах (Google, Яндекс, та ін.). Для того, щоб сайт виявився у першому ТОПі, важливо добре підготуватися до реєстрації. Зміст майданчика має включати в себе URL сайту, назва (з усіма ключевиками), опис, категорію і звичайно e-mail для підтримки зв'язку.

Посилання на ваш сайт здатні підвищити значимість ресурсу для пошуковика і результат видачі вашого ресурсу. Отримати посилання можна після реєстрації в каталогах, обміні посиланням з іншим ресурсом на взаємовигідних умовах, посиланням на сайт при підписи на будь-якому форумі, посилання в іграх, в соціальних закладках і т.п.

Метод власної поштової розсилки допоможе утримати відвідувачів сайту, і сформувати групу постійних гостей. Виробляючи поштову розсилку, продумайте цікавий і читабельний контент, з інформацією про новинки ресурсу. Контент робіть невеликого обсягу, щоб зручно було охопити його «одним поглядом» і не забувайте залишати посилання на ресурс. Кожна поштова розсилка, завжди буде не зайвим нагадуванням про ваш сайт.


433 31.01.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру